An-Marlen annab selle aasta esimese soolokontserdi

Foto: Silver Mikiver

Juba homme, 23. septembril annab andekas noor artist An-Marlen enda selle aasta esimese soolokontserdi Odeon baaris.

An-Marleni ehk Ingel Marlen Mikk on noor tõusev täht, kes lisaks muusikale toimetab näitlemisega. Tema esimene eestikeelne singel “Sinust lahti ei saa” on singel sai toetust nii publikult, kriitikutelt kui erinevatest meediakanalitest. Laulja hiljutine singel “anna teada” valmis aga koostöös räpparite sämi ning KiROTiga ning on kogunud tänaseks 25 000 vaatamist YouTube’is.

Soolokontserdi mõte tuli An-Marlenil peale näitlemist täis olnud suve. “Suvi oli kiire ja mul on hea meel, et olen lõpus taas tagasi muusika lainel ning keskmes. Läksin värskelt Georg Otsa nimelisse Tallinna Muusikakooli õppima produktsiooni, et enda oskusi täiendada ning enda ideid veelgi paremini muusikaliselt väljendada. Tegelikult hetkel käibki aktiivne töö uue muusikaga, üks hetk tahaks anda välja mingisuguse kogumiku,” kergitab Ingel saladusloori.

Kontserdipäeval avanevad Odeon baasi uksed kella 20.00. Muusikat valivad DJ’d Kurly Beats ja britiimpeerium. Koos An-Marleniga astub lavale ka klahvidel Joonas Mattias Sarapuu. “Olen väga põnevil homse osas. Lava on minu teine kodu ja ma olen oodanud seda hetke, mil saan enda muusikat ning seda momenti kuulajatega jagada,” lisab An-Marlen.

Rohkem infot sündmuse kohta leiab Facebookist.

Sarnased artiklid

Kommentaarid