An-Marlen andis välja kevadiselt põksuva singli “Golden”

Foto: Helena Tomingas

Kodumaine pop ja R&B laulja An-Marlen on valmis saanud uue looga, mis tema sõnul on melanhoolne ent kevadiselt põksuv armastuslugu.

“Kirjutasin selle loo sahtlisse tegelikult pea kolm aastat tagasi, kuid nüüd  – pool aasta hiljem – võtsime loo uuesti ette koos Markusega. Talle mängitud demodest jäi talle silma just see valitud lugu ja nii ta saigi üheskoos enda lõplikku kuju,” jutustab An-Marlen. Markus Palo on Volga stuudios toimetav muusika produsent ja heliinsener, kes muuhulgas töötanud selliste artistidega nagu manna ja reket.

Artistina on An-Marlenile alati olnud suurimaks inspiratsiooniks enda isiklikud kogemused, mis kehtib ka antud singli puhul. “Tihti leian end kirjutamas just tunnetest ja armastusest – see lugu räägib sellest, et  iga kord kui olen armastanud, olen lubanud sellel jätta jälje enda südamesse. See lugu meenutab mulle armastust, mis ei olnud ehk sellel hetkel see õige, kuid jääb alatiseks südamesse,” kommenteerib artist.

An-Marlen ise on noor pop ja R&B laulja, kes on soolokarjääri teinud mõni aasta, kuid tuttav publikule Pipi Pikksuka rollist, mida ta on mänginud 11-aastat Estonia teatris. Tal on varasemalt ilmunud singlid “Illusion” ja “Orange Sky”.

Kuula An-Marlen uut lugu “Golden’’:

Sarnased artiklid

Kommentaarid