Ehtebränd SOMA asub õpetama ehete valistamise kunsti

Foto: SOMA

Sel sügisel esitleb Eesti ehtebränd SOMA veebikursusi, mis võimaldavad mugavalt, oma kodust lahkumata, õppida erinevaid ehete valmistamise tehnikaid. Esimesena võetakse ette kuldamise temaatika. 

“Paljud arvavad, et kuldamine on väga keeruline protsess, mida valdab vaid kitsas meistrite ring,” räägib SOMA brändi asutaja Sofia Hallik. “Kuid see pole päris nii. Kuldamisega võib hakkama saada igaüks. Selleks olemegi loonud veebikursuse, kus iga soovija saab luua oma kätega kõrvarõngapaari.” Veebi vahendusel tutvustab Sofia selle tehnoloogia põhitõdedega ning tema juhendamisel kõik kursused toimuvadki. 

Kursuse läbimise teeb mugavaks see, et selle saab ette võtta just endale sobival ajal. “Peale ostu sooritamist  www.somajewellery.com poest saab iga osaleja juurdepääsu videomaterjalidele. Lisaks ka stardikomplekti, mis sisaldab kõiki vajalikke materjale kõrvarõngaste paari loomiseks kuldamistehnika abil,” selgitab Sofia. Kursuse läbimise järel saavad osalejad iseseisvalt oma oskusi täiendada ja kanda lehtkulda või -hõbedat mitmesugustele pindadele, olgu nendeks maalid, mööbli- või dekoorielemendid, ehted, jne.

Kursus ise maksab 79€ ning sisaldab kõiki vajalikke materjale ja tööriistu, et luua üks paar kulla või hõbedase lehega kaetud kõrvarõngaid, samuti juurdepääsu õppematerjalidele. Kursuse lõpuleviimiseks kulub keskmiselt kaks päeva, võttes arvesse pinna ettevalmistamist ning liimi- ja lakikihtide kuivamist.

Uuri lisa SOMA veebileheküljelt!

Sarnased artiklid

Kommentaarid