Duo Ruut andis täna välja uue lühialbumi “Kulla kerguseks”

Foto: Ako Lehemets

Duo Ruudul ilmus täna uus lühialbum “Kulla kerguseks”. “Värskelt kogumikult leiab nii varasemast tuttavamaid maitseid, aga ka midagi teravamat ja suisa võõramaist”, kirjeldab Duo Ruut, kes on taaskord oma kujutlusvõime kastist välja lasknud.

Albumile on erinevaid teid pidi jõudnud ühel või teisel moel tervendava toimega lood. “Hoidku need siis kuulajail meele rõõmsa ja keha tervena”, soovib duo ning kutsub ühtlasi albumiga end “Kulla Kerguseks” tantsima. Lühialbumilt ilmus eelnevalt kaks singlit “Noore kuu tervitamine” ning “Tantsma kutsumine”, mis pälvisid Duo Ruudu kuulajatelt äärmiselt sooja vastuvõtu. Samuti leidis uue kogumiku väljaandmine märkimisväärse toetuse Hooandja platvormil. “On väga liigutav ja inspireeriv kogeda sellist toetust. Oleme südamepõhjani õnnelikud, et on nii palju kaasaelajaid, kes tänast päeva sama elevil kui meie ootasid”, lisab Duo Ruut.

Lühikese tegutsemisaja jooksul maailmas ringi tuuritanud Duo Ruudu kontserdisuvi tõotab tulla tihe. Uut lühialbumit esitlevad noored muusikud nii kodumaal aga ka näiteks Tšehhis või hoopis Itaalia tuuril. Esimene albumi esitluskontsert toimub 5. juunil Viljandis ning seda on võimalik ka Elisa Stage vahendusel jälgida. Enne seda jõuab aga midagi uut maailma esmaettekandele TV3 “Suvistes seitsmestes” käesoleval reedel.

Kuula uut albumit siit!

Sarnased artiklid

Kommentaarid