Dramaatiline mees Oliver Gustav

Dramaatiline mees Oliver Gustav

Foto: olivergustav.com

Tuhmhallides toonides seinad, pehmed ja antiiksed jooned, naturaalsed tekstuurid, valguse ja varju maagilisus ning kontrastiks hoolikalt valitud tööd kaasaegsest kuni modernseni. Seda ja veel palju muid nüansse leiab vaataja Oliver Gustavi interjöörides. Skandinaavialik ruum on tema stuudios esindatud täiesti teistsuguses tähenduses.

Oliver Gustavi stuudios ringi vaadates on ilmne, et ta on kirglik kollektsionäär. Erinevalt paljudest teistest ei ole tema tähelepanu mingist kindlast ajajärgust objektidel või ainult mõnel teatud tegijal: ta näeb ilu kõikides ajastutes, eelajaloolisest kuni kaasaegse kunstini. Disaineril on eriline oskus põimida vana ja uut ühtseks, vaid talle omaseks stiiliks. Iga külastajale esitletav ese on paigutatud ruumis olulise detailina. Stuudios leviv aroom ja kostuvad helid lisavad müstilisust veelgi.

Privaatsust hindav sisustusstuudio omanik ja disainer Oliver Gustav on öelnud, et objekt peab teda kuidagi liigutama, tekitama tugeva tunde. Objekti erilisus pole tema jaoks kindlasti seotud rahalise väärtusega. Tema stuudio on Kopenhaagenis tuntud ka selle poolest, et vähemalt pool seal esitletavatest esemetest on hinnasildita ehk „not for sale”.

Gustavil on stuudiod Kopenhaagenis ja New Yorgis. Valida on loomingut sellistelt disaineritelt nagu Vincenzo De Cotiis, Apparatus, Rick Owens, Faye Toogood, Fritz Baumann, Jan Janssen jt. Lisaks esitleb stuudio antiikesemeid ja loomulikult Oliveri enda loomingut – käsitööna valmistatud laudu ja gigantseid linase kangaga kaetud sofasid. Kindlasti tasub nuusutada Mad et Leni naturaalsete õlidega lõhnastatud küünlaid ja koduparfüüme ning kaaluda tõsiselt Michaël Verheydeni seemisnahkse ehtekarbi soetamist.

Disaineri müstilist universumit saab Taanis Kopenhaagenis külastada aadressil Kastelvej 18 või nautida kodulehel olivergustav.com. Soovitame soojalt hoida silma peal ka stuudio Instagrami-kontol @studioolivergustav.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid