Dokumentaal Anthony Bourdainist jõuab veelkord kinno

Foto: Kaader filmist “Teetormaja”.

Septembri keskel toimunud Toidufilmide festivali raames linastunud dokumentaal “Teetormaja” (Roadrunner) tippkokk Anthony Bourdainist jõuab 11. oktoobril veelkord kinno, lisaseansi piletid on tänasest müügil.

“Praegusel ajal ei olegi enam nii tavaline, et mõni film kinos täismajale linastub – kuid Anthony Bourdaini dokumentaal tõi Toidufilmide festivali ajal lausa kaks korda saali puupüsti täis,” selgitab festivali üks korraldajatest Helen Saluveer. “Kuna kino telefon on peale seda lakkamatult helisenud ning väga paljud soovijad ei mahtunud esimestele seanssidele, siis saame nüüd ühe korra veel seda eksklusiivset võimalust pakkuda.”

Filmi “Teetormaja” (Roadrunner) peategelaseks on maailmakuulsus kokk Anthony Bourdain, kes oli lugematute toidusaadete ja kokaraamatute autor ning võitis oma silmapaistva tegevuse eest rohkelt auhindu. Film, mis jälgib mehe teekonda kokandusmaailma superstaariks, on pälvinud nii kriitikutelt kui ka vaatajatelt seni väga positiivset tagasisidet. Ka Eesti kinopublik võttis filmi väga soojalt vastu.

Filmi “Teetormaja” (Roadrunner) lisaseanss toimub 11. oktoobril kell 17.30 kinos Sõprus, film linastub ingliskeelsena. Piletid on müügil kino Sõprus kassas ning veebilehel.

Sarnased artiklid

Kommentaarid