BRAND NO.8 ühendab modernse klassikalise kunstiga

BRAND NO.8 ühendab modernse klassikalise kunstiga

Foto: Kertin Vasser

Kodumaise naisteriiete brändi BRAND NO.8 kevadsuvine moekollektsioon ühendab endas kokku modernse moevoolu klassikalise kunstiga, üks toetades ja täiendades teist.

Kevadusuvise kollektsiooni üks läbivamaid jooni on kontrastsus, millega disainer Svetlana Puzõrjova on nii riiete kui akessuaaride loomisel ohtralt mänginud. “Vahel, kui meie elus on kõik hästi olnud, siis me ei näe halba, aga ei ole head ilma halvata,” selgitab disainer oma loomingu filosoofilist külge. Kui aga omavahel kokku miksida kontraste, siis keskel saab kokku balanss ja tasakaal.

BRAND NO.8 kollektsiooni kandev osa on ka numbrite maagial ja sellel, kuidas need meie elule mõju avaldavad. Kollektsioonis jookseb läbi number 8, mis on ühtlasi ka lõpmatuse märk. “See on kujund, mis on tasakaalus. Number 8 jookseb tihti läbi BRAND NO.8 rõivaste kandjate ja koostööpartnerite elust,” tõdeb Puzõrjova. Disainer usub, et see number toob õnne mitte ainult temale, vaid ka tema loodud kleitide omanikele.

Kollektsioon ise pakub põnevat silmailu ka uueneneud kangaste näol. “Arendasime ja uuendasime oma monogrammi prindiga kangast, mis kumab läbi ja annab rõivale transparentsust,” ütleb moelooja. Kudumid on kokku sobitatud läbikumavate kergete kangastega, et luua vastandlikkust. Et kontraste veelgi rõhutada, kohtuvad kollektsioonis ka sport ja elegants – miks mitte panna kokku õhtukleiti nokamütsiga.

Tutvu uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid