Uus formaalsus Baltmani kevadkollektsioonis

Uus formaalsus Baltmani kevadkollektsioonis

Foto: Ken Oja

Oma kevadsuvises kollektsioonis keskendub meestebränd Baltman uutele vaatenurkadele, kuid seda traditsioonilises ja tuttavlikus võtmes. Nutikalt juhuslikku välimust iseloomustab eelkõige niinimetatud uus formaalsus, mille märksõnadeks on ajatu stiil, dünaamilisus, mugavus ja funktsionaalsed detailid.

2019. aasta kevad-suvel kombineerib kodumaine Baltman liikuva elustiiliga mehele mõeldes sellised mugavad ja kergesti hooldatavad kangad nagu näiteks vastupidava trikotaaži, tekstuuriga peenvillase, siidi ja linase. Ajatust klassikast inspireeritud vabamatele lõigetele on lisatud modernseid detaile, tulemuseks on kaasaegne meestemood, mis mõjub kevad-suviselt värskena. Sellised mängulised suvetoonid nagu eresinine, rohelise erinevad variatsioonid ja veinipunane iseloomustavad kollektsiooni värvipaletti. Aktsenti annavad erkpunane, indigosinine ja mitmevärvilised lillemustrid. Kollektsiooni tuumaks on aga jätkuvalt ajatu ja ehe disain ning rätsepavõtteid austav Baltman, mida iseloomustavad kvaliteetsed materjalid, perfektne õmblustöö ja võimalus luua teadlikult kureeritud garderoobi. Vaata tulemus oma silmaga galeriist järele!

Baltmani kevadsuvine kollektsioon on juba müügil moebrändi esinduskauplustes ning e-poes aadressil baltman.andmorefashion.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid