“Another Point of VIUU”

“Another Point of VIUU”

Foto: Kertin Vasser

Sel neljapäeval esitles prillipood VIUU oma värsket Kertin Vasseri poolt jäädvustatud lookbooki, mis kannab tabavat nime “Another point of VIUU”. Portailil on rõõm see lookbook ka oma veergudel avaldada. 

Räägime ka omamoodi seeria taustast. “Another point of VIUU” pakub vastust küsimusele, kuidas oma argisebimisi mõtestada. VIUU enda sõnul pole nad prillibutiik, vaid elustiilibränd, mis inspireerib muutuma enesekindlamaks minaks. VIUU filosoofia on kutsuda esile elurõõm ja vaba vaim kõigis meie kandjates, sõltumata vanusest, soost või nahatoonist. Peaasi on tunda end mugavalt oma nahas ja mitte põnnata olla pisu ekstra. Või palju. Kartmata teha avaldusi, olla julge ja väljendusrikas. 

Nii ongi ka VIUU ise omamoodi prillipood Telliskivis, mis muideks maikuus tähistas oma 5. sünnipäeva ja on aja arvamise algusest tegelenud prillikultuuri kultiveerimise ja arendamisega Tallinnas ja üle Eesti. VIUU asutati mässumeelses vaimus ja lennuka sooviga teha midagi teistsugust. VIUU kollektsiooni kuuluvad eksklusiivsed brändid ja Euroopas käsitsi valmistatud prillid, mis julgustavad igaüht oma erakordsust hindama. 

VIUU prillipoe leiab Telliskivi Loomelinnakust aadressil Telliskivi 60/1 (ON-Hoone). 

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid