Anna Kaneelina andis välja omanimelise debüütalbumi

Foto: Helina Kõrm

Täna ilmus Anna Kaneelina ehk Anna Pärnoja omanimeline debüütalbum, mis on nüüd kättesaadav kõikides hästivarustatud kauplustes ning digiplatvormidel. Samuti on valminud muusikavideo singlile “Thunder”.

“Kogusin oma debüütalbumi muusika kirjutamiseks aastaid julgust ning ainest,” sõnab Anna Pärnoja. “See heliplaat võtab kokku ühe olulise etapi minu loometeest.” Anna Kaneelina muusika on justkui salapärane, kuulaja fantaasiat innustav teekond. Tema häält on kirjeldatud kui hüüdja häält kõrbes, milles peitub habras jõud. Annat paelub naise sisemaailm ning albumil kõlav looming toetub suuresti lauljatari isiklikele kogemustele.  Anna Kaneelina on urbanistlik maag, kes ei karda jagada oma sisemaailma – võluvat oma haavatavuses ja ebamaises metsikuses.

“Album räägib inimeseks olemisest, endaks kasvamisest. Armastusest, pettumusest ja õppimisest ning hirmudest. Minna ja tulla laskmisest, usaldusest. Universaalsetest tunnetest, mida inimene ühel või teisel eluetapil tunda võib,” avab Anna albumi tagamaid. “Seda plaati tehes tundsin eelkõige, et see on minu väga isiklik rännak endaks kasvamisel. Enda mineviku ja oleviku mõtestamine ning tuleviku loomine. Protsess on olnud mulle väga isiklik ja olen plaadi  tegemise käigus enda sees päris korralikul reisil käinud. Aga nüüd, kui ma plaadi vabaks annan, saab see puudutada ka teisi ja kõneleda kõigiga, kes ennast nendes samades mõtetes ja tunnetes ära tunnevad,” lisab ta.

Muusikutena aitasid plaati kujundada Erki Pärnoja, Joel-Rasmus Remmel, Peedu Kass ning Filip Leyman, kes on ühtlasi ka plaadi produtsent. Omapoolse panuse plaadi terviklikus vormimisel andsid ka Konstantin Tsõbulevski ning Maian-Anna Kärmas.

Anna Kaneelinat näeb ja kuuleb koos bändiga lavalaudadel juba 2. märtsil Talvejazzi raames KUMUs ning 29. märtsil Tallinn Music Weeki raames F-Hoone Mustas saalis.

Vaata ja kuula:

Anna Kaneelina omanimeline debüütalbum Spotify keskkonnas: https://spoti.fi/2NkZX0d

Sarnased artiklid

Kommentaarid