ALPAKA uus kollektsioon räägib meie uuest realsusest

ALPAKA uus kollektsioon räägib meie uuest realsusest

Foto: ALPAKA

Kodumaise brändi ALPAKA uus kollektsioon ühendab endas erakordselt pehme ja sooja alpakavilla, luksusliku mooruspuu siidi ning orgaanilise Pima puuvilla. See unikaalne õhkõrnade materjalide kooslus muudab rõivad imeliselt kergeks ja laseb nahal hingata, hoides kandjat samal ajal mõnusalt soojas.  

Mugava, kuid sama aegselt šiki kollektsiooni põhirõhk on meid ümbritseval uuel reaalsusel.  „Olgugi, et mood on praegu vaevalt esmatähtis, usume, et riietusel võib sageli olla enesetundele oluline mõju. Kaasajal ähmastunud töö ja puhkuse piirid on loonud soovi mugavuse järele ja pannud meid ihkama hubaseid, pehmeid kangaid ja tekstuure,“ selgitab ALPAKA peadisainer Anni Ilves.

ALPAKA peadisainer ammutas antud kollektsiooni inspiratsiooni looduse ilust ja mitmekesisusest. Graatsilistest tuuleiilidest said vooglevad siluetid ja voolava vee uuristusest liivakivis lisandusid mängulised nüansid, mis lisavad veidi omapära, kuid sulanduvad valatult igapäeva garderoobi.  Looduslikult mahedad toonid ja kvaliteetsed materjalid hoolitsevad selle eest, et kudumid oleksid hooajaülesed ja kantavad ka aastate pärast. 

ALPAKA uue kollektsiooni fotod valmisid koostöös armastatud Eesti näitlejanna Maarja Jakobsoniga, kelle kütkestav enesekindlus ja siirus väljendab hästi uue kudumikollektsiooni olemust.

Vaata uus kollektsioon oma silmaga järele allolevas galeriis!

Tutvu Alpaka uue kollektsiooniga lähemalt veebipoes www.alpaka-shop.com või esindussalongis Ultima Thule, Tallinnas, Maakri 19/1.  

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid