Ainult kõrb, ainult Saint Laurent

Ainult kõrb, ainult Saint Laurent

Foto: Saint Laurent

Aasta alguses, kui pandeemia kogu maailma üha valusamalt tabama hakkas, oli Saint Laurenti moemärk üks esimestest, kes teatas, et ajendatuna valitsevast olukorrast – ja selle järellainetusest – astuvad nemad välja traditsioonilisest moenädalate kalendrist ning näitavad oma uut kollektsiooni siis, kui nemad selleks valmis on. Ja nüüd nad ongi.

Sellel nädalal esitles Saint Laurent järgmise aasta kevadsuvist kollektsiooni ja nii kaugelt distantsilt, et seda oli esimese hooga isegi raske hoomata. Nimelt jõudis kõikide moehuvilisteni esitlus virtuaalselt – videona, kus modellid tegid catwalk’i ei mujal kui täiesti asustamata kõrbes, ümberringi ainult liiv. 

Saint Laurenti praegune loovjuht Anthony Vaccarello ütles, et kõrb sümboliseerib tema jaoks igatsust rahu, avatud ruumi ja aeglasema rütmi järele. Kuna elame praegu rahutul, aga hapral ajal, peegeldub see ka kollektsioonis – varasemat lateksit on kõvasti vähendatud, kangad on õrnemad, üldmulje sensuaalsem. Ning loomulikult leiab sellestki kollektsioonist ideaalseid koduseid komplekte, kuid seda muidugi Saint Laurentile omases võtmes. 

Vaata kollektsiooni esitlust nii videost kui allolevast galeriist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid