Ka täna jätkab stuudio sama filosoofiaga ning annab teada, et Hyrve stuudio parfüümibrändide valikusse on lisandunud – isegi kerget elevust tekitav – Soome esimene luksusparfüümimaja Nakuna Helsinki, mille asutasid 2019. aastal Anu Igoni ja Jaakko Veijola.

Nakuna Helsinki kollektsiooni kuulub täna viis täiesti erinevat parfüümi, mis kõik inspireeritud Soome kultuurist ja põhjamaisest loodusest. Ütleb bränd enda kohta isegi: „Fine fragrances twisted with a Nordic mindset.” Muide, parfüümid kannavad ka meeleolukaid ning intrigeerivaid nimesid nagu MITTUMAARI, IHO, AVANTO, MUSTA ja RALLI.
Kindlasti väärib märkimist, et Nakuna Helsinki lõhnakompositsioonide taga on maailmakuulsad parfümeerid – näiteks Yann Vasnier, kes loonud parfüüme Tom Fordile ja Comme des Garcons’ile, ja Olivier Pescheux, kes loonud suurema osa Diptyque’i parfüümidest. Samuti ei ole vähem oluline, et lõhnade komponendid tulevad ühelt maailma parimalt lõhnadisainikeskuselt Givaudan.
Eestis on Nakuna Helsinki parfüümid saadaval vaid Hyrve juveeli- ja parfüümeeriastuudios. Valik Hyrves leiduvaid parfüüme on samuti saadaval veebipoes hyrv.co.
26-aastane Abrams kuulub oma põlvkonna tähelepanuväärsemate uute muusikute hulka, kelle loomingut iseloomustavad intiimne jutustamisviis ja vahetu ausus. CHANEL näeb temas aga midagi enamat kui hetke üht nõutumat artisti. Moemaja seob Abramsi Gabrielle Chaneli pärandiga eelkõige suhtumise kaudu: mõlema puhul tõstetakse esile iseseisvust, vabaduseiha, instinktiivset elegantsi ning soovi liikuda oma rada mööda. CHANELi sõnul teevad just Abramsi loomulik elegants ja isikupärane loomingulisus temast Coco Mademoiselle’i sobiva kehastuse.
„Gracie kehastab loomulikult CHANELi vaimu,” sõnab moemaja parfüümi- ja ilusuuna globaalsete loovressursside juht Thomas du Pré de Saint Maur. Tema sõnul ei seisne Abramsi ja Gabrielle Chaneli sarnasus niivõrd siluetis kui hoiakus: julguses ilmuda sinna, kus teda ei oodata, olla pidevas liikumises ja kujundada ise oma teekond. Abrams ise on nimetanud Coco Mademoiselle’i uueks näoks saamist ebareaalseks ja suurt uhkust tekitavaks, tunnistades, et teda köidab Coco oskus jätta endast jälg kõikjale, kuhu ta läheb.
Nüüd on see mõttekaaslus saanud ka liikuva pildi: valmis on Coco Mademoiselle Crush Absolu esimene kampaaniafilm, mille lavastas Joe Wright ja mille peaosas astub üles – loomulikul – Gracie Abrams.
Acne Studios par Frédéric Malle lõhn eristus juba ilmudes tavapärasest parfüümimaastikust. Parfümeer Suzy Le Helley loodud kompositsioon ühendab aldehüüdide puhta ja peaaegu metallilise värskuse roosi, virsiku ja vanilli pehme gourmand-südamega ning lõpetab sandlipuu ja muskusega. Tulemuseks on ühtaegu värske, pehme ja kauakestev lõhn, mida Acne Studios on kirjeldanud kui neoklassikalist parfüümi mässumeelse nüansiga.
Uus kehahooldussari on loodud seda kogemust pikendama. Siidise tekstuuriga dušigeel jätab nahale õrna lõhnakihi, kehapiim ühendab sheavõi ja looduslikud õlid, et niisutada nahka ning jätta sellele sama äratuntav lõhnasignatuur. Tooteid võib kasutada iseseisvalt või koos parfüümiga, et võimendada selle püsivust ja iseloomu.

Le Helley sõnul oli Acne Studios par Frédéric Malle loomine võimalus katsetada midagi, mida parfümeerias kohtab harva. Sama mõtet kannavad edasi ka uued tooted, mille eesmärk ei ole pelgalt naha eest hoolitseda, vaid luua terviklik lõhnarituaal. Parfümeer kirjeldab seda kui isiklikku mugavustsooni – lõhna, mida kantakse ennekõike iseenda jaoks, kuid mis ümbritseb kandjat pehme ja kauapüsiva auraga, justkui oleks ümber Acne Studiosi ikooniline kašmiirsall.