100 aastat stiili ja inspiratsiooni: Iris Apfel x H&M

100 aastat stiili ja inspiratsiooni: Iris Apfel x H&M

Foto: Ruven Afanador

See on uudis, millest sosinaid olime kuulnud, ja meil on ääretult hea meel, et need osutusid ka tõeks – H&M raporteerib koostööprojektist legendaarse moeikooni ja alati inspireeriva Iris Apfeliga, kes tähistas tänavu suursugust 100. sünnipäeva. 

Koostöö saigi avalöögi eile õhtul, mil New Yorgi moenädala raames leidis aset Irise suurejooneline sünnipäevapidu. H&Mi poolt korraldatud pidu oli kummardus ja austusavaldus armastatud moemuusale, kelle kordumatu stiil on lummanud moesõpru üle terve maailma. Koostöö ise kulmineerub kollektsiooniga „Iris Apfel x H&M“, mis jõuab müügile 2022. aasta kevadel.

Iris Apfel nimi ühelegi moemaanile tutvustamist ei vaja, kuid siiski – tegemist on self-made ettevõtja, sisekujundaja, moelooja ja stiiliikooniga, kes on tuntud oma isikupärase karakteri, julgete moevalikute ning unikaalsete disainide poolest. Koostöö inspiratsiooniks on Irise ekstsentriline stiil ja tema mõju moemaailmale, mis on andnud võimsa tõuke inimeste loomingulisele julgusele ning kartmatule eneseväljendusele. Irise stiili iseloomustab värviküllus ja efektsed aksessuaarid ning tema karismaatiline karakter on ehe näide sellest, kuidas olla tõeline ja kartmatu stiilimuusa.

Kollektsioon „Iris Apfel x H&M“ toob moesõprade ette lummava valiku rõivaid ja aksessuaare, mille mahlane värvipalett ja efektselt julge disain on omane Irise võrratule stiilile. „Iris on isikupärase stiili kehastus ning ehe näide sellest, kuidas stiil võib ühtaegu olla nii eklektiline ja kirev kui ka ajatu. Ta tõestab, et mood seisneb just eneseväljenduses ja oma isikupäraga mängimises. Ta on tõeline inspiratsioon,“ kommenteerib H&Mi loovnõustaja Ann-Sofie Johansson.

Ei ole öelda muud, kui et jääme põnevusega ootama!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid