VIDEO: Winona Ryder, Elizabeth Olsen ja H&Mi kollektsioon kevadises Buenos Airesis

Foto: hm.com

H&Mi tänavune kevadmood toob endaga lõbu, lillemustrid ja volüümikad vormid. Uuteks garderoobikangelasteks saavad lendlevad kleidid, laiad püksid, teksapüksid, tikanditega ehitud pluusid, asümmeetrilised seelikud ja hunnikute viisi rüüse. Domineerivateks toonideks on must ja valge, vürtsiks väike doos punast ja helesinist.

H&Mi uue kevadkollektsiooni tarbeks loodi kampaaniafilm, mille peaosas paistavad silma tuntud näitlejannad Winona Ryder ja Elizabeth Olsen, kellele lisandub mitmekesine seltskond tugevaid naisi. Viimaste seas on modellid Andreea Diaconu, Anna Ewers, Imaan Hammam ja Naomi Shimada, aga ka laulja-laulukirjutaja Andrea Valle. Filmivõtted toimusid Buenos Airesis, kus asetsevas väikeses kohvikus ja tänavatel peeti pidu naiste jõustamise ja sõpruse auks.

„H&Mi kampaaniafilmi võtted kevadises Buenos Airesis olid imelised. Eriti meeldis mulle olla ümbritsetud nii lahedast tugevate naiste seltskonnast. Kogu kogemus oli äärmiselt inspireeriv,” ütleb Elizabeth Olsen. Winona Ryder lisab omalt poolt: „Mulle meeldib, et kampaania laseb naistel loomulikult särada. See oli minu jaoks värskendav ja ka vajalik praeguses kultuuriruumis. Naised tunnevad uhkust iseenda ja ka teiste naiste üle.”

Vaata meeleolukat moefilmi:

H&Mi kevadkollektsioon ise jõuab täies mahus kauplustesse ja e-poodi täna, 22. märtsil.

Sarnased artiklid

Kommentaarid