VIDEO: Moekalt põimunud I V L ja LDB

Foto: I V L

Juba homme saab avalöögi tänavusügisene Tallinn Fashion Week ning kohe moenädala esimesel päeval leiab aset suurejooneline Kuldnõela gala, kus lisaks Kuldnõelale antakse üle Hõbenõel, millega tunnustatakse viimase aasta meeldejäävaimat panust meie moeellu. Üheks nominentidest on Inga Vatsk-Laasner rõivabrändiga I V L. 

Lisaks sellele, et I V L on ideaalne näide tõelisest sähvatusest meie moemaastikul, mis on esimese tegutsemisaasta jooksul moemaanidelt ainult positiivset vastukaja saanud, ei ole moemärk kunagi jätnud tahaplaanile oma visuaalset kuvandit. Lisaks äratuntava käekirjaga fotodele on I V L oma Hõbenõela kollektsiooni tarbeks loonud video, mida rõõmuga vahendame siingi. 

„I V L ja LDB on oma loomingulistes tegevustes ja nägemustes nii läbipõimunud, et kahe asja – Leslie Da Bassi loo ja I V L märgi moe –, ühendamine tundus täiesti loogiline käik,” selgitab meile Inga. Eks tundus igati loomupärane meilegi, et Leslie muusika valmib alati koostöös Ingaga, kes oma arvamusega kaasa aitab (ja on tegelikult albumite osaline salajane produtsent), ning samamoodi toetab Leslie oma mõtetega Inga loomingut ja aitab kogu visuaalse poolega. Nii ka videos esitletud muusikaline pala „Tühjad toad ja meie”, mis on pärit kevadel ilmunud LDB sooloalbumilt „Koridorid” ja on sellelt plaadilt Inga üks lemmikuid, hingab samas rütmis I V L-i Hõbenõela tarvis valminud kollektsiooniga. Ei ole ju paha, kui mõjutused omast käest võtta.

Nautigem kõik koos ning häälestagem end moenädala lainele!

Sarnased artiklid

Kommentaarid