Moesõõm kevadet moemärgi I V L uuest kollektsioonist

Moesõõm kevadet moemärgi I V L uuest kollektsioonist

Foto: Kertin Vasser

Eelmisel aastal ilmavalgust näinud, kuid juba tänavuse Hõbenõela nominatsiooni osaliseks saanud Inga Vatsk-Laasneri moemärk I V L on välja tulnud kevadise kollektsiooniga. 

„Tegelikult ma üldse ei tahakski kasutada sõna „kollektsioon”,” tunnistab brändi looja ja disainer, „kuid ega ma paremat leia ka.” Me saame siinkohal Ingast täiesti aru, sest lansseerimisest peale on moemärk eelistanud minna teed, kus ei raamistata end ühe või teise hooaja või kollektsiooniga. 

Pigem on I V L moemärk, mis tutvustab uusi moeesemeid endale sobivas tempos. Nii on värske looming küll silmaga nähtavalt kevadsuvise suunitlusega, kuid sellegipoolest pigem ainueksemplaride kogum kui kollektsioon. „Enamikust minu toodetest on saadaval ainult üks, mõnda üksikut kaks eksemplari ja see on tõesti maksimum, mida minu loomingu puhul oodata on,” lisab Inga. Ta selgitab, et ainulaadsus ja kordumatus tuleb ennekõike kangast, sest osaliselt on tegemist vintaaž-kangastega või hästi hoitud kangajääkidega, mis lihtsalt ei kordu. „Sama lõige võib aga kollektsioonis korduda küll.”

Tutvu moemärgi I V L uute kevadiste esemetega allolevas galeriis!

Moemärgi I V L tooteid saab soetada näiteks brändi Facebooki-lehekülje kaudu aadressil facebook.com/IngaVatskLaasnerIVL. 

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid