Värvikad kevaduudiseid jalatsibrändilt TOKU

Värvikad kevaduudiseid jalatsibrändilt TOKU

Foto: Krista Kattel

Sel kevadel rõõmustab kodumaine jalatsibränd TOKU oma austajaid uute põnevate värvidega. Naiste sandaali TOKU Berlin valikusse lisanduvad vaarikaroosa, murtud roheline ja sidrunikollane värv. TOKU Helsinki meeste sandaalide mudeli valik täieneb vana hea navy-sinise ja bordoopunasega. Helsinki naiste mudel saab samuti täiendust veinipunase värviga ning lisaks ka panna cotta heleda tooniga.

Lisaks uutele värvidele on muutunud ka TOKU sandaalide sisu. “Berlini mudelil muutsime pisut kummipaela kinnitust. Saime eelmisel hooajal paarilt kliendilt tagasisidet lahti tulnud kinnituse kohta. Kuna soovime, et kellelgi rohkem sellist probleemi ei tuleks, kinnitame nüüd uue kollektsiooni sandaalidel kummipaela teisiti. TOKU Helsinki sandaalide rihmadele lisasime aga voodri, et detailid ei veniks nii palju kui enne,” selgitab parendusi TOKU brändijuht Kristiina Toots. Kõikidel uue kollektsiooni mudelitel on välja vahetatud ka tallad. Kuigi probleeme ei tekkinud ka eelmistega, siis saavutamaks jalanõude veelgi pikemat eluiga, otsustati siiski kasutada uusi ja veel vastupidavamaid taldu.

TOKU kutsub inimesi vähem tarbima. “Julgustame inimesi võtma meiega ühendust kui meie toodetel ilmneb parendamist vajavaid kohti. We improve by walking together! Väärtustame tarbimise vähendamist. Kvaliteetsem ja vastupidavam toode kestab kauem ning on seetõttu nii inimese rahakotile kui ka keskkonnale säästvam,” tutvustab Toots TOKU mõtteviisi. Samuti aitab pikendada toote eluiga õige jalatsihooldus. Nahast sandaale ei tohiks kindlasti pesta pesumasinas. Vesi ei mõju nahast toodetele hästi ning seetõttu tuleks neid ka vihmakindlate hooldusvahenditega hooldada.

Uued TOKU sandaalid on alates aprillikuu lõpust saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, ABC Kinga kauplustes, disainipoodides üle Eesti ning e-poes www.toku.ee.

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid