Valmistudes järgmiseks suveks Lilli Jahilo SS19 kollektsiooniga

Valmistudes järgmiseks suveks Lilli Jahilo SS19 kollektsiooniga

Foto: Sandra Palm

Täna see päev, mil Lilli Jahilo veebipoodi on jõudnud müügile moemaja värskelt valminud SS19 kollektsioon. Nagu vihjasime ka ennist, siis on meieni jõudnud antud kollektsiooni ametlikud lookbook’i fotod, millega on lausa ideaalne päikeselist nädalavahetust sisse juhatada.  

Lilli Jahilo ise ütleb, et 2019. aasta kevadsuvine kollektsioon vihjab päikeselistele vee ääres veedetud suvepäevadele ning sellele järgnevale kuldsele päikeseloojangutunnile. “Kollektsioonis on kesksel kohal vastandvärvid ning tooni annab ka meie uus suund avarama silueti poole,” jutustab disainer. Komplektidel esindatud uudne must graafiline dekoratiivpael on aga kaudselt inspireeritud Setu meeste rahvariietest ning läbi stiliseeringu jõudnud lainetena just pidulikele õhtukleitidele. Mis teeb kollektsiooni veelgi erilisemaks on see, et esmakordselt on nii suure osakaaluga esindatud puuvillased kleidid, mis valmistatud erilisest pintslitõmmetega kaunistatud Jaapani kortsukangast. Suveks ideaalne, kas pole?

Värvika lookbook’i taga on taaskord loominguline naistandem koosseisus stilistika eest vastutav Helene Vetik, fotograaf Sandra Palm ning meigivõlur Liisa-Chrislin Saleh.

Vaata valminud kollektsiooni lookbook’i allolevas galeriis ning külasta ka Lilli Jahilo veebipoodi aadressil shop.lillijahilo.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid