VAATA, kuidas valmisid kollektsiooni “Helena Christensen x H&M” kampaaniafotod

VAATA, kuidas valmisid kollektsiooni “Helena Christensen x H&M” kampaaniafotod

Foto: H&M

H&Mil on andnud teada koostööst fotograafi, loovjuhi ja legendaarse supermodelli Helena Christenseniga, kes on tuntud oma tähelepaneliku fotograafisilma ja jõustava loomingu poolest. Väike, ent viimistletud kapselkollektsioon toob fookusesse Helena lillefotod, mis katavad kollektsiooni T-särke ja pusasid. 

Kopenhaagenis sündinud Helena Christensen kuulub 1990ndate supermodellide hulka, kelle ilu on kaunistanud lõputul hulgal ajakirju ja moelavasid. Hetkel on ta rohkem tuntud kui fotograaf, kelle töid on esitletud mitmetes kunsti- ja disainiajakirjades ning galeriides üle maailma. Helena on tegelenud ka moefotograafiaga.

Kollektsiooni “Helena Christensen x H&M” hooletud T-särgid ja pusad on disainitud H&Mi disainerite poolt. Kollektsioon mängib klassikaliste lõigetega – valikus on kaarjate alläärtega T-särke, lühendatud pikkusega pusasid ning avara lõikega esemeid. Värvivalikus domineerivad valge, must ja hall, mis loovad suurepärase tausta Helena lillepiltidele. Muide, Helena ise on ka kampaaniafotode autor.

“Koostöö H&Miga on olnud väga lahe kogemus. Nägin, kuidas mu fotod rõivastel ellu ärkasid ja sain juba valmis esemeid oma kaameraga jäädvustada. Soovisin napsata kaadritesse tulevikugeneratsiooni, et julgustada neid jääma iseendaks ja lasta nende tõelisel karakteril särada,” tõdes Helena Christensen.

Vaata allolevast galeriist kaadritaguseid hetki sellest, kuidas läks antud kollektsiooni kampaaniafotode pildistamine!

Kollektsiooni  “Helena Christensen x H&M” saab Eestis osta H&Mi Ülemiste keskuse kauplusest ning e-poe vahendusel alates 30. jaanuarist.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid