Foto: CHANEL

VAATA, kuidas loodi CHANELi kevad/suvi 2024 kollektsiooni meik

Nädalake tagasi esitles Chaneli moemaja oma järgmise aasta kevadsuvist kollektsiooni, millele tegime juba ka kummarduse artiklis “10 moeetendust möödunud moenädalanelikust, mida pead nägema”. Täna võtame luubi alla Chaneli modellidele loodud meigi. 

Chanel on üks nendest moemajadest, kes lahkesti jagab oma lavataguseid ilumomente ning meie rõõmuks rõhutab ka seda, et meeldivalt kerge jumestus võib olla vägagi elegantne. “Effortless makeup” oli suund, mille Chaneli meigitiim seekord oli võtnud, ning selle saavutamiseks kasutati näiteks Chaneli vastlanseeritud 31 Le Rouge huulepulka – mis loomulikult sai oma nime ikoonilise aadressi 31 Rue Cambon järgi – ning lauvärvipaletti Les 4 Ombres Byzance.

Vaadake galeriist järele, milline kõnealune tulemus sai!

Veel sarnaseid artikleid


DENIM
Foto: CHANEL

Never too much denim

CHANEL siseneb 2026. aasta kevadhooaega limiteeritud DENIM MAKEUP COLLECTION meigikollektsiooniga, mille näoks on moemaja saadik Lily-Rose Depp. Kollektsioon mängib teksakangale omase vabaduse ja “ei allu reeglitele” hoiakuga, tõstes teksaesteetika otse meigipaletile.

Kõnealuse kollektsiooni loovjuht on Valentina Li, kelle käekiri on CHANELi puhul sageli see, mis julgeb klassika piire nihutada. Tema loodud kollektsiooni toonid liiguvad intensiivsetest sinistest ja jahedatest metallikutest kuni pehmete, puudriliste roosadeni. Nii jõuavad ilumaanideni LES 4 OMBRES DENIM DREAM lauvärvikvartett, mille kõrval on valikus NOIR ALLURE MASCARA toonis 97 Indigo ning küünelakk LE VERNIS 419 Légende. Naha jaoks lisab helki COCO DENIM illuminating powder. Kollektsioonile lisab wow-efekti aga Baby Blue toonis huulepulk ROUGE COCO FLASH ning teksatasku-formaadis kätekreem LA CRÈME MAIN.

Tutvu limiteeritud kollektsiooniga veebipoes chanel.com!

Veel sarnaseid artikleid


Foto: Copenhagen Fashion Week

OTSID TALVIST MOEINSPIRATSIOONI? Vaata siia!

Möödunud nädalal avas tänavutalviste moenädalate maratoni Copenhagen Fashion Week. Üle maailma kogunesid moemaanid Kopenhaagenisse, et saada osa Skandinaavia moe paremikust – nii moelaval kui ka tänavapildis.

Nii nagu krõbedad külmakraadid on tabanud meid siin, pidid ka Taani pealinna moekülalised leppima seekord jäiste ilmastikuoludega. Kuid külm ei kõigutanud nende moevaimu – pigem vastupidi. Tänavapilt tõestas, et talvine riietumine võib olla ühtaegu praktiline ja vägagi stiilne. Silma paistsid kihilised komplektid, kus funktsionaalsus ja esteetika käisid käsikäes: pikad villased mantlid, mahukad sallid, kudumid kudumite otsas ning julged värviaktsendid halli talvetaeva taustal.

Eriti inspireeriv oli näha, kuidas põhjamaine minimalism sai soojust juurde tekstuuride kaudu – karvased kasukad, nahkpüksid, jämedad saapad ja pehmed kootud mütsid lõid kooslusi, mis olid nii silmapaistvad kui ka ilmastikukindlad. See on heaks meeldetuletuseks, et talv ei ole stiilile takistus, vaid hoopis võimalus mängida proportsioonide, kihtide ja materjalidega.

Seega, kui otsid inspiratsiooni, kuidas ka kõige külmemates oludes põnevamalt riietuda, kiika galeriisse!

Veel sarnaseid artikleid

Kuva juurde artikleid