VÄÄRT LEID Instagramist: konto moemaanidele ja nostalgia fännidele

@fashion_ouhlala

@fashion_ouhlala

Foto: Instagram.com

Me oleme mitu korda öelnud, et Instagram on üks tore kanal, mis toob meieni imelisi inimesi ja väärt infokilde. Sel nädalal „koperdasime” otsa kontole, mis pani meid alguses sellesse tõsiselt süvenema, seejärel ennastunustavalt naerma ja lõpetuseks tõdema, et mood on ikka üks paras ringiratast käiv tegelane.

Konto, millest me räägime, kannab nime @fashion_ouhlala. Tundub, et praeguseks on see veel suuremalt avastamata meelelahutuskanal, kuid, vaadates selle sisu, tundub meile, et kaua sellega aega ei lähe. @fashion_ouhlala mõte on PhotoShopi abiga panna paari tänase päeva moelavade trendid ikooniliste ja legendaarsete popkultuuri tegelastega, soovitatavalt ikka aastakümnete tagustest aegadest.

Geniaalseks teeb selle konto (vähemalt meie silmis) see, et siit näeb väga selgelt, et tänase päeva kuumimad trendid oleksid võinud vägagi edukalt olla teemaks ka aastaid ja aastaid tagasi, mil siin trendiga seotud tegelaskuju veel aktiivne oli. „Päästja koolikellast” tuntud Kelly oleks kindlasti rõõmustanud talle määratud avarate pükste üle ning Peggy Bundy oleks ilmselt teinud mida iganes, et saada endale kogu Altuzarra kollektsioon kevad-suvi 2017. Meeleolukaid näiteid leidub kontol hulgi, Mrs Doubtfire’ist teksaarmastaja Britney Spearsini välja. Head scroll’imist ja kõkutamist!

Sarnased artiklid

Kommentaarid