Ammuta inspiratsiooni ja stiili Ivo Nikkolo SS17 kollektsioonist juba täna

Ammuta inspiratsiooni ja stiili Ivo Nikkolo SS17 kollektsioonist juba täna

Foto: Portail.ee

Ivo Nikkolo võis eelmisel nädalal Riia moenädalal esitleda küll oma kevad-suvi 2017 kollektsiooni, kuid meie nägime sellel moeetendusel imelisi stiliseerimisvõtteid, mille kasutusele võtuks ei pea kohe kindlasti kuus kuni üheksa kuud ootama. Hakkame aga üheskoos proovima!

Jalusega retuusid

Sellest vaimustusest oleme kirjutanud siin lehel varemgi ning ääretult hea meel oli näha, et Ivo Nikkolo soosib selle trendi jätkamist ka helgemal hooajal eriliselt efektses punase ning helesinise kombinatsioonis.

Õlad paljaks, või siis mitte

Pärast suviseid off-shoulder pluuse ei olegi vaja on-shoulder’eid selga tõmmata, vaid lasta hoopiski riietuse pealmisel kihil õlad katmata jätta. Kuigi kindlasti leidub igal aastaajal fashionista’sid, kes külmast hoolimata trendile oma tervise annavad, toetame meie 100% Ivo Nikkolo lähenemist ning soovitame selle õlamängu juures kihte pigem juurde panna kui vähemaks võtta.

Kui üks on parem kui kaks

Me räägime varrukatest. Meile on ütlemata meelt mööda Ivo Nikkolo stilistikamäng komplektide varrukatega, kus mitmelgi korral leiti, et üks on parem kui kaks. Olgu siin tegu praktilise käiguga, arvestades meie muutliku ilmaga, või ennustavad sellist lähenemist teisedki moegigandid, meie oleme igatahes kahe käega poolt (isegi, kui ühele neist varrukat ei jagunud).

Tutvu Ivo Nikkolo trendinäidetega allolevas galeriis!

Galerii

Kommentaarid