Tuttav nägu Jil Sanderi resort 2020 kollektsioonis

Tuttav nägu Jil Sanderi resort 2020 kollektsioonis

Foto: Jil Sander

Meile meeldib, kui oleme sirvimas mõne meie lemmiku (ja rahvusvaheliselt vägagi tuntud) moebrändi kollektsiooni lookbook’i ning järsku avastame sellest kuidagi tuttava näo. Nii juhtus taas, kui leidsime end ahhetamas selle üle, kui kaunis on Jil Sanderi resort 2020 kollektsioon.

Nimelt andis moemärk käesoleval nädalal välja oma niinimetatud kuurort-kollektsiooni lookbook’i. Kuna Jil Sander on silmi paitava simplicity ja esteetilisusega alati meie rohkem jälgitud brändide sekka kuulunud, siis loomulikult pidime üle vaatama ka selle kollektsiooni. Fotosid teineteise järel sirvides tabas meid aga omaette rõõm: üheks kollektsiooni modelliks ei ole keegi muu kui „meie enda” Adele Taska. MJ Modelsi esindatavale modellile ei ole see muidugi esimene kord nii nimekale moemärgile tööd teha, kuid see ei takista meil talle aplodeerimast.

Kui rääkida lühidalt ka kollektsioonist endast, siis Jil Sanderi märgi disainerite sõnul on lihtsus jätkuvalt peamine märksõna, ent kuna tegemist on ikkagi resort kollektsiooniga, on sisse toodud kerget mängulisust, ranged lõiked on saanud pehmema vormi ning puhkusemeeleoluga kokku käivat vabadust. Samuti on juurde toodud suvehõngulisi aksessuaare, mis oma lihtsuses siiski parajalt efekti lisavad. Nagu ütles kollektsiooni kohta Vogue: „In their case, simplicity rhymes more with finesse than with plainness.” Meil ei jää siinkohal üle muud kui nõustuda!

Vaata Jil Sanderi resort 2020 kollektsioon üle allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid