Tõenäoliselt Venemaa kõige ägedam modelliagentuur

Tõenäoliselt Venemaa kõige ägedam modelliagentuur

Foto: oldushka.tilda.ws

Moemaailmas lööb tõsiselt laineid Venemaal asutatud modelliagentuur, milletaolist ei ole ei seal riigis ega mujal maailmas veel nähtud. Nimelt esindab see modelliagentuur eranditult Venemaa kõige ägedamaid seeniore.

Kui muidu on igati tavapärane, et modelliagentuurid otsivad modelle, kellel vanust maksimaalselt 16 eluaastat, siis agentuur nimega Oldushka ei vaata kellegi poole, kel vanust vähem kui 45. Taolisele mõttele tuli Oldushka asutaja ja fotograaf Igor Gavar, kellele meeldis oma blogi tarbeks tänavatel just nimelt vanemaid inimesi jäädvustada. Veendunud, et ilu ei peitu siledas nahas, vaid elatud aastates, süttiski tal peas tuluke, et asutada just nimelt vanemaid modelle esindav agentuur.

Täna jääb Oldushka nais- ja meesmodellide vanus peamiselt vahemikku 50−80 eluaastat ning kõik on pärit Venemaa erinevatest linnadest. Arvestades seda, kui trendikaks on muutunud küpsemate modellide kasutamine nii trükiajakirjades kui ka catwalk-etendustes, ennustame meie sellele agentuurile (ja selle modellidele) veel pikka ja meeldivalt küpset iga!

Vaata ka noppeid Oldushka modellide töödest allolevast galeriist!

Oldushka modellide tegemistel saab silma peal hoida agentuuri Instagrami-kontol @oldushkamodels ning broneerida neid kauneid inimesi aadressilt oldushka.tilda.ws.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid