TÕELINE MOEUNELM: Marit Ilisoni tänavune Longing For Sleep kollektsioon

TÕELINE MOEUNELM: Marit Ilisoni tänavune Longing For Sleep kollektsioon

Foto: Maiken Staak

Marit Ilisoni Longing For Sleep kollektsioon on tuntud unikaalse käekirja poolest, mis kaasab autori isiklikud tunded, kultuurilise tausta, julged värvid ja peenetundelised vormid.

Kõik Marit Ilisoni Longing For Sleep kollektsiooni kangad on piiratud kogustes kootud ja trükitud just selle kollektsiooni jaoks ning aeglase moe põhimõtteid järgides valmistatakse vaid need tooted, mis on tellitud. „Tunnen, et nii väärtustame oma tööd ja kliente rohkem – valmistades vaid soovitud tooteid, ei teki materjali ega kauba ülejääki ning me ei loo maailma juurde asju, mida ei vajata,” räägib Marit ning lisab, et kõik Longing For Sleep tooted on valmistatud Eestis ning ta ise on iga toote käsitsi nummerdanud. „Minu jaoks loob see iga tootega väga isikliku sideme ning saan selle heade tunnetega teele panna. Mulle väga meeldib see mõte, et toodame siin, väikses Eestis maailmale tippkvaliteediga luksustooteid.”

Veel selle nädala lõpuni, 11. juunini saab ette tellida Marit Ilisoni 2017. aasta sügis-talvist kollektsiooni, mida muideks esitleti märtsis ka Pariisi moenädalal. Varajastele tellijatele on ka preemia – kasutades Marit Ilisoni veebipoes koodi LFS17C2, saab tellimuse 10% soodsamalt.

Juulikuust on Marit Ilisoni Longing For Sleep kollektsioon saadaval moebutiikides Kanadas, Itaalias, Lõuna-Koreas ja Šveitsis.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid