TALLINN DESIGN HOUSE ESITLEB: Suveõhtu kokteilide ja moega

TALLINN DESIGN HOUSE ESITLEB: Suveõhtu kokteilide ja moega

Foto: Ennos, Uncle Paul

Suvi ei ole veel kindlasti mitte läbi ning selle moekaks tõestuseks on Tallinn Design House seadnud end käesolevaks nädalaks sisse Pärnus, Ammende Villas, kus 6. augustist on avatud kodumaist moeloomingut pakkuv hüpikpood ning 9. augustil juhatab nädalavahetuse sisse ainulaadne moeõhtu. 

Taoline koostöö Ammende Villa ning Tallinn Design House’i esindatavate disainerite vahel on tegelikult toimunud juba neli aastat, mis tähendab, et tänavune nädal täis moodi leiab aset juba 5. korda. 6.−10. augustini Ammende Villas kell 12.00−20.00 avatud Eesti disaini hüpikbutiik toob Pärnu suvitajate juurde sellised nimekad disainerid ja moemärgid nagu Alpaka, Ennos, Eve Hanson, Kriss Soonik, Mya Moon, Pohjanheimo, Triinu Pungits, Uncle Paul ja mitmed teised. 

9. augustil kell 18.00 Ammende Villas toimuv moeõhtu kannab aga seekord pealkirja „Suveõhtu kokteilide ja moega”. See on üritus, mida saadab mõnusalt vaba atmosfäär ning kus külalistel on võimalik nautida Eesti disaini ja kuulata lähemalt disainerite lugu. Tänavu saab moeõhtul näha rõivakollektsioone kodumaistelt brändidelt ALPAKA, Seasoned Traveler, Castlebird Rose ja Woom ning aksessuaare brändidelt Framed by Karl, Mya Moon ja Uncle Paul.

Moeõhtuks on Ammende Villa peakokk Herkki Ruubel loonud erilised suupisted, mis on kooskõlas esindatud brändidega, et toetada brändide loomingut. Tervitusjooki pakub Peenjoogivabrik Nudist ning meeldiva üllatusena on loodud ka signatuurkokteilid igale moeõhtul üles astuvale rõivabrändidele. Muusikalist elamust pakub moeõhtul DJ Kristjan Kaunissaar ning õhtut juhib kodumaise moedisaini austaja (ja meie silmis alati ütlemata maitsekas) Terje Telling.

Lauda saab broneerida Ammenda Villa e-posti aadressil sale@ammende.ee või telefonitsi numbril +372 447 3888. Pileti hind ühele inimesele on 39 €. 

Uuri ürituse kohta lisa Facebookist!

Vaata ka allolevast galeriist, millist kodumaist loomingut saab soetada Ammende Villa hüpikpoest ning näha 9. augusti moeõhtul!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid