GALERII: uksed avas Eesti disaini esindusruum Tallinn Design House

GALERII: uksed avas Eesti disaini esindusruum Tallinn Design House

Foto: Jelena Rudi

Käesoleval nädalal avas uksed Rotermanni kvartalis asuv kohalike disaini- ja moebrändide esindusruum Tallinn Design House, mis on mõeldud Eesti disainiloome professionaalseks tutvustamiseks ja müügiks nii kohalikele disainisõpradele kui ka välispublikule.

Showroomi looja ja eestvedaja Tallinna Loomeinkubaatori juhataja Anu Lõhmuse sõnul on tegemist multifunktsionaalse ühisturundus- ja ekspordiplatvormiga, mis võimaldab positsioneerida ja kinnistada Eesti disaini kuvandit ning viia sõnum meie talentidest laia maailma. „Showroom on kergesti kohandatav ärikohtumiste ja teiste sündmuste tarbeks. Suur telerisein, catwalk-ala ning nõupidamiste ruum on suurepärane võimalus äriettevõtetele, moe- ja kultuuriajakirjanikele ning kõigile teistele disainisõpradele kohtumiste korraldamiseks inspireerivas keskkonnas,“ lisas Lõhmus.

Tallinn Design House’is on väljas ja müügil ligi 100 Eesti disaineri tootevalik moest mööblini. Väljapanek koondab mitmete disainerite tooteid, kelle loominguga on seni olnud võimalik tutvuda vaid nende endi butiikides. Väljas on Kristiina Viirpalu, Pohjanheimo, Amanjeda by Katrin Kuldma ja Ivo Nikkolo eksluksiivkollektsioonid, Annika Kedelauki, Anneli Tammiku ja Miikael Danieljantsi ehted, Mithio ja Alpaka kudumid ning villapleedid, Framed by Karl prilliraamid, Khis vannid, Borg ja RaSun mööbel, SU Valgus, 4ROOM ja Mari Lights valgustid, Liisu Arro ja Karm en Saat keraamika – need kõik on ainult mõned näited esindatud brändide valikust.

Tallinn Design House asub aadressil Rotermanni 14 ning on avatud E-R 10.00-20.00 ja L-P 11.00-18.00.

Vaata ka galeriid Tallinn Design House’i meeleolukast avapeost!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid