Suviselt linane (ja värviküllane) ELLEN RICHARD

Suviselt linane (ja värviküllane) ELLEN RICHARD

Foto: Liina Notta

Kuumalained ei taha sel suvel lõppeda ning seetõttu polegi nii kummaline linast tootevalikut suve keskel uuendada, sest kes ikka mõtleb sügisest, kui ilmad nõuavad teist. Nii ongi kodumaise moemärgi ELLEN RICHARDi uus kollektsioon valminud 100% linasest kangast ja ka värviküllasem kui kunagi varem.

Minimalistliku ja stiilipuhta käekirjaga ELLEN RICHARD jääb taaskord isemoodi kindlaks, pöörates tuttavatele lõigetele paar keerdu peale. Uuest tootevalikust leiab rinnale kinnituvaid pükstükke ja kleite, lühikesi kimonosid ja pükse, mida erinevalt kanda ja oma tahtmistpidi sobitada. 

Täiesti uute toodetena on valikus suured rannakotid ja värskust lisavad uued toonid – karamellipruun, oliivroheline, kakao ja sinepikollane. “Värvide sisse toomine on oma aega oodanud, kuid nüüd tundus sobiv hetk,” avab brändilooja Kristi Pärn mõtteid. “Eriti hea meel on selle üle, kuidas kliendid on aina enam hakanud linast kangast hindama – mõistetakse materjali häid omadusi, kuna teadagi laseb linane kehal hingata ega aja higistama.”

Uue tootevalikuga saab tutvust teha nii allolevas galeriis kui ka ELLEN RICHARDi stuudio-poes (Telliskivi 60A), samuti moebrändi kodulehel www.ellenrichard.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid