Suvine DISAINITÄNAV toob Vanasadama kruiisialale ligi 100 disainibrändi

Foto: ELLEN RICHARD

9. korda toimuv Disainitänav ootab endisi ja tulevasi disainisõpru Vanasadama kruiisialale uudistama juba käesoleval nädalavahetusel, 16.-18. juulini. Kohapeal pakutakse lisaks kvaliteetsele eesti disainile ka mõnusat live-muusikat ning head ja paremat tänavatoitu.

Disainiturg ise toimub SAIL Tallinn x The All Ships Races 2021 ürituse raames. Suvisel Disainitänaval osaleb tänavu ligi 100 disainibrändi – üritus toob üle pika aja kokku disainerid, et tutvustada huvilistele parimat eesti moe-, aksessuaari-, toote- kui ka sisustusdisaini. Aasta vaikust on sütitanud looma ning oodata on mitmete uute kollektsioonide esmaesitlusi ja uusi avastusi. Lisaks silmailule on Disainitänav hea võimalus tutvuda inimeste ja lugudega nende toodete taga ning soetada parimat eesti disaini eriti heade hindadega.

16.-18. juulini toimuv merepidu SAIL Tallinn peetakse sel aastal Vanasadama kruiisialal, Kalaranna kvartalis, Patarei merekindluses, Lennusadamas ja Noblessneri sadamalinnakus. Merepidu pakub rohkete mereliste tegevuste kõrval meeleolukat lavaprogrammi ja toob kolmeks päevaks mereäärde kokku Eesti tuntuimad muusikud. Avatud on lisaks ka välikohvikud, lastealad, kalaturg, käsitöölaat ning sadamast sadamasse viib meretakso.

Uuri lisa siit!

Sarnased artiklid

Kommentaarid