Süntees tööstuse ja käsitöö vahel ehk Tauri Västriku debüüt TFW’l

Süntees tööstuse ja käsitöö vahel ehk Tauri Västriku debüüt TFW’l

Foto: Krõõt Tarkmeel

Juba järgmisel kolmapäeval stardib tänavusügisene Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week. Suurejooneline ja kahtlemata vaatemänguline moenädal toob nelja päeva vältel lavale üle 20 moelooja ja -brändi kõige uuemad kollektsioonid, lisaks antakse sügisese moenädala raames üle Kuldnõela auhind. 

Üks linnuke siristas meile, et 19. oktoobril on oma kollektsiooni näitamas ka selline alustav moedisainer nagu Tauri Västrik. Tauri on täiesti meie oma Eesti moelooja, kes saanud Eesti Kunstiakadeemiast kätte oma bakalaureusekraadi ning hetkel jätkab moedisaini magistriõpinguid Aalto ülikoolis. Oma Tallinn Fashion Weeki debüüdi raames toob Tauri lavale kudumikollektsiooni, mis algselt inspiratsiooni ammutanud sooneutraalsusest, ajastu meenutustest ja 90-ndate nostalgilistest laste rõivastusest. Moekollektsioon ise põimib sünteesi tööstuse ja käsitöö vahel, nimelt koosneb see Saksamaal tööstuslikult toodetud kudumitest ja Eestis käsitsi valmistatud mohäärkudumitest.

Muide, Tauri Västriku moeetendus Tallinna moenädalal on jätkuks tema 16. septembril Milanos toimunud moekollektsiooni esitlusele Mittelmoda nimelisel konkursil.

Vaata galeriist väikest eelvaadet sellest, mida Tallinn Fashion Weekil Taurilt oodata on!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid