Solarises avatakse ainulaadne disaini kontsept-pood LEVI

Foto: Dear Freedom

Juba 6. novembril avab uksed Eestis ainulaadne kontsept-pood LEVI. Solarise keskuse esimesel korrusel avatav kauplus erineb olemasolevatest, kuna tegu ei ole tavalise disainipoega, vaid seda täiendavad hubane kohvik ja isegi õmblusstuudio.

Kontsept-poe 150-ruutmeetrisele pinnale tuleb müügile üle 40 brändi, mille seas on nii tuntumaid kui ka alles tähelendu alustavaid tegijaid. Eesti rõivabrändidest on esindatud näiteks Diana Arno, Tiina Talumees, Arro Design, Althea, LÄHEB ja By Agureeva ning uus rõiva- ja aksessuaaride bränd Olia. Lisaks saab LEVI olema ainuesindaja uuele Eesti streetwear brändile SHAY ning Baltikumi ainuesindaja USA brändile HoodieBuddie. Lähiriikide rõivabrändidest saab soetada ka Lätis populaarset unisex-brändi One Wolf ja Leedu kudumibrändi ROBI AGNES. Uhiuued kaubamärgid, keda Eesti disainimaastikul enne ei ole olnud, on ka Dear Freedom ja RabbitRabbit.

Samuti on LEVI hoolitsenud mitmekesise ehete ja aksessuaarivaliku eest ning võtnud valikusse sellised nimekad kodumaised märgid nagu Stuudio Nahk, Alton, Uncle Paul, TOKU, New Vintage by Kriss, Lisa Kroeber ja mitmed teised. Lisaks on valikus kodumaised kodusisustus- ja ilumärgid.

Sarnased artiklid

Kommentaarid