Uus moekeskus Tallinnas – BRAND NO. 8 ja ATELIER NO. 8

Foto: BRAND NO. 8

5. oktoobril avavad Tallinnas uksed omanäoline consept store BRAND NO. 8 ning salong-ateljee ATELIER NO. 8. Need on disaineri Svetlana Puzorjova loodud kohtumispaigad moemaanidele.

Nimetatud salong-butiigi teeb omanäoliseks see, et huvilised saavad soetada kohapeal nii valmisrõivaid kui ka esitada eritellimusi. Svetlana Puzorjova asutatud BRAND NO. 8 on naisteriiete bränd, mis hõlmab nii klassikalistest kui ka retroelementidest koosnevat mugavat garderoobi, mida on täiendatud kaasaegsete trendide ja läbimõeldud värvigammaga. „Iga elementi on hoolikalt kavandatud kuni täiusliku vormi saavutamiseni, mis rõhutaks naise keha loomulikku ilu,” räägib disainer. Kandjale luuakse võimalus rõivaid lõputult omavahel kombineerida ning raskuste ja suuremate kulutusteta harmooniline garderoob kujundada. Eesmärgiga pakkuda kliendile kõike vajaminevat ühest kohast, leiab lähitulevikus BRAND NO. 8 valikust lisaks riietele kübaraid, kotte, ehteid ja jalanõusid.

Samades ruumides tegutsev ATELIER NO. 8 valmistab aga eritellimusel riideid, mis arvestavad kliendi kõikide soovide ja figuuri eripäradega. Individuaalsust ja mugavust hindavale kliendile loodud salong-ateljee kasutab loomeprotsessis üksnes kõrge kvaliteediga kangaid ning eksklusiivseid ehteid.

BRAND NO. 8 ja ATELIER NO. 8 on kõigile huvilistele avatud alates 5. oktoobrist aadressil Pärnu mnt. 42/Hariduse 13.

Sarnased artiklid

Kommentaarid