Sensuaalne ja müstiline „Lonely Girl”

Foto: Kaader videost "Lonely Girl"

Eelmine kord ütlesime talle Hash, täna on ta ikkagi Helina ja see Helina Reinjärv on välja andnud uue loo ühes kergeid külmavärinaid tekitava muusikavideoga. 

„Laul „Lonely Girl” on sündinud koostöös Ühendkuningriigi DJ/produtsendiga Citizen ning on salvestatud Londonis,” räägib Helina. Ta lisab, et Citizeniga koos on valminud veel kaks lugu, mille ilmumist on oodata sügisel. Ja kuigi „Lonely Girli” lugu valmis kolmandana, otsustati see avaldada esimesena. Olgu ka lisatud, et üleüldine laulu mix ja master on tehtud Joonas Arro poolt. Muide, hoolikam kõrv tunneb loo alguses ära meloodia Anakonda-nimelise bändi legendaarsest loost „Ei soovi, et lahkuksid”. 

Kui rääkida nüüd aga loo videost, siis Helina sõnul oli selle idee luua midagi lihtsat, kuid mõjuvat, et see kannaks endas seksikust, sensuaalsust ja müstilisust ning ka laulu sõnadest peegelduvat pahelisust. Ja ehk ka ühte madu. Video filmiti Widescreen Studios, tiimiks CJ Kask, Raido Kuks ja Rene Köster. Stilistika ning meigi eest hoolitsesid Kreete Pillenberg, Eliise-Brigita Mõisamaa ja Liisa-Chrislin Saleh. Ning enne, kui te jõuate küsida, jah, see kostüüm on pärit kodumaiselt pesumärgilt Crystal Rabbit. 

Vaata Helina uut videot „Lonely Girl”:

Sarnased artiklid

Kommentaarid