Seninägematud kaadrid 18-aastasest Kate Mossist Calvin Kleini uues lõhnareklaamis

Foto: Calvin Klein

Calvin Klein on suutnud taas kord moe- või pigem isegi kogu ilumaailma kihama panna, teatades, et brändi ikoonilise Obsessed lõhna reklaamkampaaniaks tuuakse arhiividest välja seninägematud fotokaadrid 18-aastasest Kate Mossist, kes oli 1993. aastal nimetatud lõhna reklaamnäoks.

Calvin Kleini brändi Obsessed lõhn tuli välja 1993. aastal ning toona valiti selle reklaammodelliks nooruke Kate Moss. Tänaseks ikooniliseks saanud fotod jäädvustas Mossi toonane fotograafist peigmees Mario Sorrenti, kellega sõideti kampaaniafotosid jäädvustama Briti Neitsisaartele –kahekesi, kaasas ei ainsatki stilisti, meikarit ega assistenti. Minimalistlikud, kuid intiimsed kaadrid rändasid vaat et hetkega reklaamfotode ajalukku ning Mossi tähelend võis alata.

Idee kasutada rohkem kui 20 aasta taguse kampaania fotosid sündis Calvin Kleini loomingulise juhi Raf Simonsi sõnul pooljuhuslikult. „Lõhna taastulemine algas Obsessedi arhiividesse süvenemisest ning sealt me avastasimegi kõik need senikasutamata kaadrid, mis toona olid üles võetud,” selgitab ta. „Nendest kaadritest kumas läbi midagi väga isiklikku, väga intiimset ning need aitasid mul palju paremini mõista Kate’i ja Mario toonast armastuslugu.”

Uuenenud Obsessed parfüümi lansseeringu tarvis loodi ka reklaamklipp, kus saab näha 1993. aasta fotosessiooni behind the scenes hetki ning millele täna loeb Sorrenti peale südamliku sõnumi, kus ütleb, et Kate on maagiline inimene, aga toona ta ei saanud sellest ise arugi.

Muide, 1. juulil müügile jõudnud uue Calvin Klein Obsessed lõhnareklaamis näeb ka toona 20-aastast Sorrentit ennast ning need kaadrid jäädvustas tol samal reisil ei keegi muu kui Kate Moss isiklikult.

Sarnased artiklid

Kommentaarid