SEL NELJAPÄEVAL: MoeTarkade MoePaneel

Piret Puppart

Foto: Marin Sild

Moetargaks ei sünnita, selleks kasvatakse. Tarkus on oskus kuulata, end harida ja olla uudishimulik. Valida kiirete naudingute asemel teadlikud otsused. 

Just sellel põhjusel kohtuvad käesoleva nädala neljapäeval, 13. augustil oma valdkonna tipud, et rääkida kõigest, millest moeinimesed praegu mõtlevad. Kuidas mõjub meile kriis? Millised digilahendused hakkavad moemaailma muutma? Kuidas vastutustundlikult moodi luua ja tarbida? Milline on olukord Eesti moehariduses?

MoePaneelis vestlevad:

Piret Puppart – disainer ja Eesti Kunstiakadeemia moeosakonna juhataja.

Stella Runnel – Stella Soomlaisi aksessuaaribrändi looja ja disainer. Alates 2020. aasta juulist on Stella ka Eesti Kunstiakadeemia aksessuaari- ja köitedisaini osakonna juhataja.

Silke Lieser – rahvusvahelise moeturunduse ekspert, kes töötanud üle kümne aasta rahvusvahelistes ettevõtetes turunduse ja kommunikatsiooni vallas, muuhulgas brändi JOOP! turundusjuhina. Tänaseks on ta asutanud oma kommunikatsiooni ja brändiloome agentuuri GEGENPOL.

Flavio Perini – Baltika Grupi juhatuse esimees, keda saadab suur kogemus jaekaubanduses sellise brändide juures nagu Max Mara, H&M ning Okaidi. Täna on töö toonud Flavio Eesti moemaastikule ning juba alates selle aasta maikuust valmivadki Baltika Grupi kollektsioonid tema terase pilgu all.

Ann Runnel – jätkusuutliku innovatsiooni ja ringmajanduse ekspert Euroopa Komisjonis, samuti idufirma Reverse Resources asutaja ja juht.

Ingliskeelset vestlust modereerib Portail.ee peatoimetaja Aljona Eesmaa.

Vahepalana esitab oma luulet noor moedisainer Karl-Christoph Rebane.

Moetippude mõttevahetust saab vaadata otseülekande kaudu Viru Keskuse Facebookis, Instagramis või Anne & Stiili podcastis. Otseülekanne algab 13. augustil kell 16.30. Ühine üritusega siin.

Sarnased artiklid

Kommentaarid