Segu glamuurist ja muretust stiilist: H&Mi uus “CONSCIOUS EXCLUSIVE” kollektsioon

Segu glamuurist ja muretust stiilist: H&Mi uus “CONSCIOUS EXCLUSIVE” kollektsioon

Foto: H&M

H&Mi “Conscious Exclusive” kevad 2019 kollektsioon on täiuslik segu glamuurist ja muretust stiilist. Rõivaste inspiratsiooniks on meie planeedi imed. Kollektsioon uurib looduse ilu ja ravijõudu, ent tunnustab samas ka tehnoloogiat ja innovatsiooni kestlike materjalide maailmas ning protsesse, mis viivad jätkusuutlikuma moetuleviku suunas. Kollektsioon jõuab valitud kauplustesse, sealhulgas Tallinna Postimaja H&Mi ning e-poodi müügile 11. aprillil.

Tänavukevadine “Conscious Exclusive” kollektsioon on tulvil stiilseid peorõivaid, aga ka vabama joonega esemeid argipäevaks. Dramaatilisi rüüse, asümmeetrilisi all-ääri, delikaatselt nahka paljastavaid avasid, volüümikaid siluette, sügavaid v-kaeluseid ja sillerdavaid litreid tasakaalustavad sportlikumad detailid nagu nöörvoldid, paelad, kummiga kokku krousitud värvlid ja randmeosad. Kollektsiooni tähelepanu keskmes on ka julged taimedest ja puudest inspireeritud mustrid. Värvipalett ammutab inspiratsiooni kaunite vääriskivide lilladest, sinistes, rohelistest ja roosadest toonidest, millele lisatakse musta, kulda ja hõbedat.

Kollektsiooni printe ja kangaid saab omavahel suurepäraselt kombineerida. Näitena võib tuua roosa alt laienevate varrukatega orgaanilisest siidist õmmeldud pluusi, mis sobib hästi liivakarva taaskasutuspolüestrist valmistatud pükstega. Rüüsidega heleroheline maksiseelik klapib hästi õrna liibuva luukarva topiga. Omavahel tasub kokku sobitada ka sama mustriga esemeid, proovida konkreetsema joonega naturaalvalget pükskostüümi ning vaskset litrikleiti. Kollektsiooni üks suurimaid pilgupüüdjaid on naturaalsele nahale suurepärast alternatiivi pakkuvast hõbedasest Piñatex®ist ja värvikirevast žakaarkangast valmistatud jakk, samast materjalist püksipaar ja kauboisaapad. Volüümikate lendlevate siluettide tasakaalustamiseks sobivad hästi garderoobiklassikaks kujunenud basseiniplätud, mis viimistlevad iga look’i argisema meeleoluga ja lisavad samas ka veidi lustakust.

“Conscious Exclusive” kollektsiooni puhul tasub alati juttu teha ka uutest innovaatilistest materjalidest, milleks on sellel hooajal Piñatex®, BLOOM™ Foam ja Orange Fiber. Piñatex® on alternatiiv naturaalsele nahale, mille valmistamiseks vajaminevad tselluloosikiud on pärit ananassilehtedest. Piñatex®ist on valmistatud tagi, mahuka ridiküli ja kauboisaabaste hõbedased detailid. BLOOM™ Foam on plastiline taimne vaht, mille toormeks on mageveekogude vetikamass. Sellest uuest ja põnevast materjalist on valmistatud näiteks basseiniplätude tallad. Siiditaolise materjali Orange Fiber tsellulooskiud on toodetud tsitrusemahla tootmise kõrvalproduktidest. Luksuslikust materjalist on loodud hele puhvis varrukatega topp. Lisaks juba mainitud jätkusuutlikele materjalidele on kollektsioonis kasutusel ka taaskasutuspolüester, orgaaniline puuvill, orgaaniline linane, orgaaniline siid, TENCEL™, taaskasutusplastik, taaskasutusklaas ja taaskasutushõbe.

Tutvu tänavukevadise “Conscious Exclusive” kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid