Saladuslik peosari, millest keegi midagi ei tea, aga kõik ometi räägivad

MARIOS

MARIOS

Foto: Daniele De Carolis

ISOLA on Eesti peomaastikule jõudnud uus üritustesari, mis ühendab muusika, moe ja visuaalse kunsti elamuse. Esimene, juba käesoleval laupäeval toimuv pidu toob lavale nordic techno legendi Abdulla Rashimi.

Ühes vanalinna hoones, mis on avalikkusele enamasti suletud, avaneb 10. detsembril maailm, millel nimeks ISOLA. See on tume ja betoonitolmuga kaetud „maiste naudingute aed”, unistus ideaalsest peost. ISOLA hakkab end ilmutama vaid mõne korra aastas ning esimesel üritusel juhib muusikalist teekonda Rootsi produtsent ja plaadifirma Northern Electronics asutaja Abdulla Rashim, kelle muusikalisi pinnavorme kujundab ambient’i ja noise’i erosioon. Muusikavalikut kureerib kohalik techno-muusika üritustesari MÜRK, mis toob lisaks välisartistile kohale neli kohalikku DJ-d: MRDS, Denis Punch, Artur Lääts ja Mihkel Maripuu.

ISOLA pidu ei esinda ainult muusikat, vaid lisab ampluaasse ka kunsti ja moe. 10. detsembri üritusel näeb Itaalia moebrändi MARIOS loomingut. MARIOS on innovaatiline unisex bränd, mis keskendub erilistele kangastele ja lõigetele. MARIOS on sümbioos moest, kunstist ja fotograafiast. ISOLA-l toob MARIOS publiku ette moe-performance’i, mille käigus sünnib ISOLA jaoks ainulaadne live fashion design. ISOLA kunstiosa koordineerib NOAR, kuraatoriks on Meelis Tammemägi.

Ürituse täpne asukoht on siiani olnud saladuseks, kuid see avalikustatakse täna, 9. detsembril kell 16.00. Seega, astu ringi ja kuula IsolaFMi aadressil www.isola.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid