Rabajärvede sinisest sügismarjade punani ehk Oksana Tandit sügis/talv 2019

Rabajärvede sinisest sügismarjade punani ehk Oksana Tandit sügis/talv 2019

Foto: Dmitri Gerasimov

Moelooja Oksana Tandit on välja andnud sügis/talv 2019 kollektsiooni lookbook’i, millest leiab nii Eesti looduse värve kui ka Oksana aegumatuid lemmikuid – sametist ja velvetist pükskostüüme. 

„Eestimaa kaunis ja puhas loodus on minu jaoks lõputu inspiratsiooniallikas. Meie juured on ju tegelikult maal ja looduses, kuigi tänapäeva kiires elutempos on paljudele linnast välja loodusesse minek sageli luksuseks muutunud. Tahan kollektsiooniga teha kummarduse meie loodusele ja disaini jätkusuutlikkusele ning kutsuda inimesi üles pigem tarbima vähem, aga kvaliteetsemat ja seega ka kestvamat moedisaini, mida saab kanda aastaid ning mis on ühtlasi nii keskkonnahoidlik, kehasõbralik kui ka näeb hea välja,” selgitas Oksana Tandit. 

Nagu mainitud, moodustavad kollektsiooni koloriidi tõelised Eesti looduse värvid: rabajärvede sinine, pilvede hall, sügismarjade puna, aga ka kastanipruun ja sügise kuldne. Materjalidest on esindatud lisaks sametile ja velvetile soojust reguleeriv merinovill, tviid, ja naturaalne nahk.

Kollektsioon on juba saadaval Oksana Tanditi esindussalongis aadressil Tornimäe 5, Tallinn. Olgu ka lisatud, et iga mudelit saab tellida mõõtude järgi ehk made-to-measure teenusena.

Tutvu Oksana Tanditi uue kollektsiooniga allolevas galeriis!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid