Púr Múdd andis välja kaks aastat sahtlis seisnud loo

Foto: Pressifoto

Kodumaine duo Púr Múdd on võrreldes viimaste lugudega tuure veidi maha võtnud, kuid üllatab tänavu uue singliga „Fly High“, mis on valminud koostöös Eneko Artolaga. Loo teeb eriliseks fakt, et see on lausa kaks aastat sahtlis seisnud ning näeb alles täna ilmavalgust.

„Algselt oli tegemist ühe esimese looga, mis me koos Oliveriga kirjutasime – pikalt otsisime sellele õiget väljundit ja kohta. Kui Kadiah laulule enda hääle andis, läks veel paar aastat mööda, kuniks kampa lõi ka prantsuse produtsent Eneko Artola, kes andis just puuduolevad “final touches” sellele loole,“ kommenteeris Joonatan. „Kauaküpsenud kaunikene!“ lisas Oliver.

Prantsuse produtsent Eneko Artola on loole lisanud lõõgastavat ja meloodilist deep house’i stiili, millel on isegi tropical house’ile iseloomulikud tunnusjooned. Eesti lauljanna Kadiahi vokaal täiendab suurepäraselt kaasmaalase oma ning tulemuseks on võrratu duett.

“Kaks aastat tagasi esitasime seda laulu “Kolmeraudses”, “Terevisioonis” ning Púr Múdd plaadiesitluskontserdil Kultuurikatlas. Ei osanud tol hetkel mõeldagi, et alles 2 aasta pärast saab seda ametlikult Spotify’st, Youtube’ist ja raadiojaamadest kuulata. Vastan nüüd järjest lugematutele kirjadele, kus olen lubanud huvilistele, et lugu tuleb varsti – et täna ongi see päev!” sõnas Kadiah.

Kuula „Fly High“ lugu: 

Sarnased artiklid

Kommentaarid