Pretensioonitu elegants Alpakalt

Foto: Alpaka

Luksuslikke elustiilitooteid valmistav Eesti bränd Alpaka on lisanud oma kevadisse valikusse kaks uut rõivamudelit, mis põimivad ühte pehmuse, ilu ja ülima mugavuse. Uued tooted on elegantselt pretensioonitud rõivaesemed, mis sobivad ideaalselt aastaringseks kandmiseks ja eriti hästi just hooaegade vahelisele ajale, mil ilm dikteerib kihilise riietuse – ehk siis just praegu.

Alpaka uus minimalistliku tegumoega kimonost inspireeritud jakk on valmistatud ülimalt soojahoidvast alpaka ja lamba seguvillast.. Puhta joonega pontšo sobib aga hästi nii õhtu- kui päevarõivastega ning selle stiliseerimiseks on lugematult palju viise. Pontšo on valmistatud allergiavabast ja ääretult pehmest 100% beebialpaka villast, mis hoiab mugavalt soojas igal hetkel.

Alpaka uued tooted ühes brändi seniste rõivaste ning koduaksessuaaridega on saadaval Alpaka showroom’is, mis on avatud E-R 9.00-17.00 Tatari 64 4.korrusel ja veebipoes www.alpaka.ee. ALPAKA edasimüüjateks on Kaubamaja, Stockmann, Dreamland Põhjakeskuses ja Ülemiste keskuses, Hää Eesti Asi Tallinna lennujaamas ja Viru tänaval, Tallinn Design House, Estonian Design House, ER Boutique ja Tali disainipood.

Sarnased artiklid

Kommentaarid