PIRELLI kalender üllatab jälle

PIRELLI kalender üllatab jälle

Foto: Alessandro Scotti

Kuigi aastani 2018 on veel mõned kuud minna, on juba valmis pildistatud ikoonilise Pirelli kalendri järjekordsed kaadrid. Avalikkusele lõpptulemust veel ei näidata, kuid selle eest on avaldatud kalendri valmimise behind the scenes hetki, millest loeb välja, et kohe kindlasti läheb seegi väljalase ajalukku.

Nimelt on 2018. aasta kalendri modellideks ainult mustanahalised inimesed. Ja mitte lihtsalt mustanahalised. Et tuua tähelepanu alla tänapäeva modellimaailma jätkuvat üheülbalisuse probleemi on kokku kogutud parajalt eklektiline kamp ikoonilisi ja igati tunnustust väärivaid inimesi – RuPaulist ja Whoopi Goldbergist Naomi Campbelli, Slick Woodsi ning Sean „Diddy” Combsini. Ning mitte et sellest veel vähe oleks, on kogu kalendri teemaks „Alice Imedemaal” ja seetõttu fotograafiks ka ei keegi muu kui Tim Walker isiklikult. Pole siis ime, et Campbell on juba ette enam kui kindel, et see – ja ühtlasi 45. Pirelli kalender – saab olema aegade parimaid.

Kuniks meie siin lõpptulemust ootama jääme, saab allolevas galeriis nautida nimetatud kalendri väikest huvitekitajat ehk neidsamu eelmaininud kaadritaguseid hetki. Head sirvimist!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid