PILK PEALE! Kollektsiooni ,,ERDEM x H&M” kampaaniafotod on kohal

PILK PEALE! Kollektsiooni ,,ERDEM x H&M” kampaaniafotod on kohal

Foto: hm.com

Tänasest saab esmakordselt ja täies mahus nautida kollektsiooni ,,ERDEM x H&M” kampaaniafotosid. Seeria autoriks on tunnustatud fotograaf Michal Pudelka, kes pildistas üles ka elevust tekitanud kollektsiooni lookbook’i.

Pudelka unikaalsete kaadrite inspiratsiooniks olid pereportreed. ,,Meile tundus, et oleks tore luua moderne tõlgendus klassikalistest pereportreedest ja kasutada selleks ,,ERDEM x H&M” maailma tegelasi. Kollektsioon kõnetas mind ja tööprotsess oli seetõttu loominguliselt laetud,” sõnas Michal Pudelka.

Kampaania staarideks on supermodellid Saskia de Brauw, Imaan Hammam, Grace Hertzel, Fernando Cabral, Neels Visserand ja Tony Ward. Nendele lisaks näeb fotodel näitlejaid, kelle seas on Ruby Dagnall, Tom Rhys Harries, Hero Fiennes Tiffin ja Harriet Walter.

Pildid on üles võetud lilledest tulvil suurejoonelises maamõisas, et rõhutada kollektsiooni ,,ERDEM x H&M” kaunist ja positiivset sõnumit. Fotosessioon toimus samal ajal lühifilmi filmimisega, mille autoriks on Baz Luhrmann.

Kollektsioon ,,ERDEM x H&M” saabub müügile 2. novembril. Eestis saab seda osta Postimaja H&Mi kauplusest, mis avatakse erandkorras kell 8.00 ja e-poest hm.com.

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid