Phoebe Philo naaseb omanimelise moemärgiga

Foto: The New York Times Style Magazine

Moemaailm ärkas täna tõsiselt rõõmustava uudise peale. Kõik need sahinad vastasid tõele – Phoebe Philo on tegemas comeback’i ning naaseb peagi omanimelise moebrändiga. Muide, oma õla Phoebe Philo moemärgi lansseerimisele paneb alla ei keegi muu kui luksuskontsern LVMH.

Kõlakad Phoebe Philo enda moemärgist hakkasid levima umbes samal päeval, mil tuli teavataks uudis, et naine on lahkumas Céline’i (toona veel „é” kohal oleva rõhumärgiga) loomingulise juhi kohalt. Aasta oli siis 2018, kuid peagi jäi selles osas kuidagi kahtlaselt vaikseks… Tänaseks on selge, et Philo on toimetanud oma uue märgi kallal juba ligi aasta – seda Londonis, väga väikese ja väga hoolikalt valitud tiimiga. 

Being in my studio and making once again has been both exciting and incredibly fulfilling. I am very much looking forward to being back in touch with my audience and people everywhere. To be independent, to govern and experiment on my own terms is hugely significant to me,” just nii kõlavad naise enda sõnad.

Céline kampaaniafoto aastast 2013.

Foto: Juergen Teller

Paraku on see laias laastus ka kõik, mida hetkel uue moemärgi kohta meediale vahendati. Ning mis kõige hullem – täiendavat informatsiooni Phoebe Philo uue brändi kohta jagatakse alles… jaanuaris 2022!

Jääme siis aga hoolega ootama (ja juba eos raha koguma)…

Sarnased artiklid

Kommentaarid