Pernille Teisbaek lõi Mangole ajatuid esemeid täis kollektsiooni

Pernille Teisbaek lõi Mangole ajatuid esemeid täis kollektsiooni

Foto: Mango

Kui moemaailma lemmikskandinaavlanna annab välja omanimelise moekollektsiooni, siis loomulikult peame sellest juttu tegema meiegi. Teemaks Pernille Teisbaek ning tema koostöös Mangoga valminud 20 esemest koosnev erikollektsioon.

See ei ole tegelikult esimene kord, kus alati maitseka (ja muuseas ka 1,2 miljoni jälgijaga) taanlanna ja Mango teed ristuvad – naine on teinud Mangoga erinevat laadi koostööd juba aastaid. Nüüd astuti aga samm veel kaugemale ning üheskoos moemärgi naisterõivaste loomingulise juhi Justicia Rusanoga valmis ideaalsetest baasesemetest kollektsioon, mille kohta on juba öeldud, et see on „a minimalist dream”. 

Millest siis ajatute esemete kollektsioon koosneb? Skandinaavia stiilile omaselt neutraalsetes toonides pintsakutest, särkidest, pükstest ning hooajale kohaselt ka šikkidest mantlitest. Taastöödeldud materjalidest ning orgaanilisest puuvillast rõivad on tõepoolest saanud sellised, et sobivad kanda nii täna kui kasvõi viie aasta pärast – klassikalised, hooajatud ning oskuslikult kombineerituna ka paraja statement’iga. Pernille ütles ka ise, et soovis luua kollektsiooni, mille esemeid saab kanda nii päeval kui õhtul, nii kodus kui väljaminemiseks ning mille puhul saaks mängida nii kihtide kui stilistikaga. Tundub, et see Pernillel ka õnnestus.

Tutvu kõnealuse kollektsiooniga allolevas galeriis või poodle veebilehel mango.com!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid