Pead tõstev nähtus – #quarantinenails

Foto: Portail.ee

Need inimesed, kes mind lähemalt tunnevad, teavad, et naljalt mind lakkimata küüntega ei näe. Ma isegi ei tea, kuidas see nii läinud on, ilmselt on siin oma osa mängida minu emal, aga ma tõesti tunnen end „alasti”, kui küüntelt ei vaata vastu mõni malbem roostetoonis lakk. 

Aga isegi need inimesed, kes mind lähemalt tunnevad, ei tea sageli, et kunagises nooruspõlves – kutsugem seda perioodi varaseks puberteediks – oli minu üks taskuraha teenimise viis – you guessed it – sõbrannade küünte lakkimine. Kuna mu emal oli meeletu küünelakkide kogu, siis ei olnud kunagi ka „töövahenditest” puudust ja kuna minu käed ei kippunud selle peene kunsti tegemise juures värisema, siis nii ma oma esimesed palgad välja teenisingi. 

Nüüd, mõnedkümned aastad hiljem ja sellest omakorda mõned nädalad tagasi – kuidagi endalegi ootamatult – sain endale külge tiitli nailfluencer, sest mu igavusest värvitud küüned inspireerisid minu jälgijaid. Alguses üks stiilinäide, siis juba teine… Ja siis ma juba mõtlesin, et kui on inimesi, kellele samamoodi meeldib küünekunstiga eksperimenteerida, siis oleks ainuõige taolist inspiratsiooni ka jagada. Ja mitte ainult enda küüntele tehtut, vaid ikka neid suurepäraseid stiilinäiteid, mis on just praegusel ajal eriliselt pead tõstmas – ühisnimetajaga #quarantinenails. Sest mis sa ikka kodus teed, kui raamatud on loetud, koogid küpsetatud ning pusletükid õigesti kokku laotud? Täpselt nii – siis on tagumine aeg karantiinimaniküüriks.

Vaadakem, inspireerugem ja tehkem järele! 

View this post on Instagram

In case you needed some nailspiration today.

A post shared by Aljona Eesmaa (@aljonaeesmaa) on

View this post on Instagram

When nailspiration suddenly strikes •

A post shared by Aljona Eesmaa (@aljonaeesmaa) on

View this post on Instagram

Эксперименты с нюдом — то, что мы так любим и то, что у нас хорошо получается 💙 ⠀ ➖Маникюр 1600₽ ➖Покрытие гель-лак 1200₽/обычный лак 700₽ ⠀ *обращаем ваше внимание, что цена зависит от градации мастера (мастер/мастер-эксперт/ТОП-мастер) ⠀ Записаться к нам можно — по номеру телефона салона — онлайн по ссылке в шапке профиля — через приложение Москвичка (доступно в Apple Store и Google Play) ⠀ #маникюр_москвичка #сделановмосквичке

A post shared by МОСКВИЧКА brow & beauty bar (@moskvichkabbb) on

Muide, kui nüüd selgus, et teil on ihaldatud maniküürist puudu just see õige toon (või on vajadus mõne muu ilutoote järele), siis 12. aprillini on I.L.U veebipoes ilu.ee sooduskoodiga ALJONA15 kõik tooted 15% soodsamad. Sellele omakorda lisandub ka Partnerkaardi soodustus. 

Sarnased artiklid

Kommentaarid