Parima Aksessuaaridisaini Tudengi preemia laureaat on Anari Västrik

Foto: Anari Västrik

Eesti Kunstiakadeemia jagas Portailiga rõõmsat uudist – tänavuse Aksessuaari- ja köitedisaini osakonna Parima Aksessuaaridisaini Tudengi tunnustuse ja rahalise preemia pälvis magistrant Anari Västrik.

Parima Aksessuaaridisain Tudengi preemia antakse igal aastal ühele bakalaureuse või magistri tudengile, äramärkimaks ning tunnustamaks üliõpilase silmapaistvat õppetööd ja erialast tegevust. Tegemist on ühekordse 500€ suuruse rahalise stipendiumiga, mis kuulutatakse välja õppeaasta lõpus. Tunnustus antakse sel aastal välja esmakordselt.

Anari Västrik kaitses käesoleval õppeaastal magistritööd “Application of Traditional Leather DecorationTechniques on Alternative Materials“, andes teemakäsitluse ja põhjaliku uuringuga suure panuse osakonna edaspidisesse õppe- ja arendustöösse. Aksessuaari- ja köitedisaini osakonna juhataja Stella Runnel sõnul on Anari Värstiku puhul tegu lootustandva ja eristuva noore disaineriga: “Anari on oma õpingutes olnud äärmiselt põhjalik – tal on suurepärane tehniline pagas ja materjalitunnetus. Anaril on tihtilugu n-ö tagataskust võtta väike vimpka, mis pakub eriala inimestele alati avastusrõõmu ja naudingut. ”

Õnnitlused meiegi toimetuse poolt!

Sarnased artiklid

Kommentaarid