Paremate päevade ootuses COS

Paremate päevade ootuses COS

Foto: COS

Tundub, et Acne Studios ei ole ainuke, kes oma kollektsiooniga paremaid päevi ootab. Kui aga Acne on teinud panused sügistalvisele hooajale, siis COS loodab, et paremad päevad saabuvad juba lähikuudel – ajaks, mil täies mahus jõuab müügile moemärgi kevadsuvine kollektsioon. Mõned päevad tagasi lansseeriti ka kõnealuse kollektsiooni kampaaniafotod, milles näeme modelle, kelle sekka kuuluvad nii Adesuwa Aighewi kui Edie Campbell.

COSi kollektsioonide eest vastutav Karin Gustafsson sõnas moemärgi naistekollektsioonist rääkides, et selle keskmes on tänavu… optimism. Täpsemalt optimism tuleviku suhtes ning lootus, et pärast süngetes toonides aastat ootab meid ees midagi helgemat. Kergust ja helgust leiab ka kollektsioonist endast – nii tonaalsusest kui vabama lõikega siluettidest. COSile omaselt ei puudu kollektsioonist minimalism ja omanäolised baasesemed, samuti leidub efektsemaid eksemplare ja julgemaid toone. Kõlab hästi? Meie meelest küll!

Vaata oma silmaga COSi kevadsuvine naistekollektsioon järele allolevast galeriist ning ärgem unustagem, et just selle kollektsiooniga avab COS tänavu kevadel oma esimese esinduspoe Tallinnas!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid