Paolo Roversi ikoonilised kaadrid Diori uues fotoraamatus

Paolo Roversi ikoonilised kaadrid Diori uues fotoraamatus

Foto: rizzoliusa.com

Kõik fotohuvilistest moemaanid peaksid nüüd kõrvad kikki (ja silmad pärani) ajama, sest ilmavalgust on näinud uus kohvilauaraamat „Dior Images: Paolo Roversi”.

Üldsegi mitte salapärase nimega fotoraamat sisaldab endas täpselt seda, mida kaanetekstid lubavad – legendaarse fotograafi Paolo Roversi kaadreid mitte vähem legendaarsest Diori moemajast. Roversil avanes aastate jooksul võimalus viibida Diori moemajas üldsegi mitte vähestel kordadel ja nii on tal õnnestunud oma kaamera ette püüda aastate jagu fotomaterjali, millest nii mõnedki kaadrid tänaseni avalikustamata olnud.

Pikast suhtest Diori moemajaga annab kinnitust seegi, et fotograaf on jäädvustanud lausa mitut Diori loomingulist juhti ja nende ikoonilist loomingut, alates Gianfranco Ferrést ja John Gallianost kuni Raf Simonsi ja Maria Grazia Chiurini välja.

Kõikidele Roversi fotokeele ning Diori moeloomingu austajatele võime vihjata, et fotoraamat on juba praegu saadaval Rizzoli kirjastuse veebipoes, samuti võib selle kätte saada näiteks Amazoni vahendusel. Nii et kõigepealt väike eelvaade allolevast galeriist ja siis raamatujahile!

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid