Paeluv monokroom Marella ja Quentin Jonesi erikollektsioonist

Paeluv monokroom Marella ja Quentin Jonesi erikollektsioonist

Foto: Marella

Viru Keskuse Marella kauplusesse on müügile jõudnud moegurmaanide ühe vaieldamatu lemmiku, graafilise disaineri ja fotograafi ning seni Chaneli, Louis Vuittoni ja teiste luksusbrändidega koostööd teinud Quentin Jonesi loodud kapselkollektsioon. Kollektsioonis on modernses võtmes ajatu klassika ühendatud Quentini disainitud graafiliste mustritega mustvalges värvigammas.

Quentin Jones on hinnatud graafiline disainer, fotograaf ja filmilooja, kelle töid on avaldanud maailma juhtivad moeajakirjad, sealhulgas Vogue. Central St. Martinsi taustaga disainer on teinud koostööd moemaailma kuulsaimate brändidega nagu Chanel, Louis Vuitton, Victoria Beckham, Roger Vivier ja mitmed teised.

Marella ART. 365 uhiuue kapselkollektsiooni loomisel inspireerisid Quentin Jonesi vastandid: positiivne/negatiivne, ilus/karm, viimistletud/lõpetamata, kaasaegne/traditsiooniline, valgus/varjud. “Mõistsin, et Marella bränd ühendab endas lihtsuse ja ajatu klassika läbi monokroomse värvigamma. Kuna musta ja valgega töötamine on mind alati disainerina paelunud, tuli inspiratsioon loomiseks lihtsalt. Lõin vabalt mustreid, täppidest ja triipudest abstraktsete kujunditeni, millest hiljem valisime koos Marellaga välja kollektsiooni jaoks sobivaimad,” rääkis Quentin Jones.

Erikollektsioonist leiab rabavate graafiliste mustritega kleite, särke, plisseeritud midipikkuses seeliku, kimono-jaki, vabalõikelisi alt laienevaid pükse ja kudumeid. “Minu enda lemmikuteks on julgete mustrikombinatsioonidega kleidid ja kimonod, mida hea meelega kannan. Neis on elegantsi ja ajatust, aga samas ka kaasaegset trendikust,” lisas disainer. Kollektsiooni täiendavad ka Quentini disainitud mustreid kandvad aksessuaarid: lai valik käekotte, saapaid, seljakotte, salle jm. Samuti lõi Quentin Jones just selle kollektsiooni jaoks efektsed, kollektsiooni vaimu edasiandvad videod.

Max Mara Gruppi kuuluv Marella on kaasaegne naistemoebränd, mis ühendab modernse glamuuri, kantavuse ja Itaalia disainiesteetika. Marella ART. 365 on nende edukaim kollektsioon, mis esmakordselt lansseeriti 2014. aastal. Kollektsioon disainitakse alati mustvalges värvigammas ning see on oma stiililt hooaegade-ülene ja ajatu. Kõik kollektsiooni kuuluvad mitmekülgselt kombineeritavad ning erinevatel aastaaegadel kantavad 14 rõivaeset on tehtud samast kangast – ART. 365 -, mis ei kortsu ning on pehme ja kehasõbralik.

Vaata kollektsiooni loomise tagamaid ja tulemust allolevast galeriist!

Marella esinduskauplus ühes Quentin Jonesi erikollektsiooniga asub Viru Keskuse 2. korrusel.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

Galerii

Sarnased artiklid

Kommentaarid